2024-05-23

Wyjątkowe aukcje dla kibiców Śląska Wrocław

Już w tę niedzielę (28.01) odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W związku z tym WKS przygotował dla wszystkich kibiców Śląska kilka ciekawych aukcji. Można jednocześnie pomóc i przy okazji zdobyć fantastyczną pamiątkę.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Śląsk Wrocław przyłącza się do akcji i chce dołożyć swoją cegiełkę. W związku z tym przygotował dla Was pięć pamiątek, które z pewnością powinny się znaleźć w waszych domach. Do aukcji już wcześniej trafił „Dzień ze Śląskiem”, czyli unikatowa możliwość zobaczenia od kuchni funkcjonowania drużyny pod wodzą Jacka Magiery. Teraz prezentujemy kolejne ciekawe „fanty”, które można licytować na rzecz WOŚP.

– Dla Śląska Wrocław to absolutnie naturalne, że wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Chcemy mocno angażować się w ważne społecznie tematy i nasza aktywność w temacie WOŚP to tego kolejny dowód. Przygotowaliśmy coś specjalnego, bo zwycięzca licytacji „Dzień ze Śląskiem” będzie miał unikalną okazję poznać tajniki funkcjonowania klubu i drużyny, spotkać się z trenerem oraz zawodnikami, ja ze swojej strony również zapraszamy na wspólny obiad. Do tego przekazaliśmy koszulkę z autografami drużyny i sztabu, statuetkę „Numer Miesiąca” oraz trykoty trzech byłych zawodników Śląska. Liczymy, że wszystkie nasze atrakcje zostaną wylicytowane za jak największą kwotę, która wspomoże tych, którzy naprawdę tego potrzebują – mówi Patryk Załęczny, prezes Śląska Wrocław.

Na aukcję trafia koszulka Śląska z tego sezonu z autografami zawodników pierwszej drużyny oraz sztabu szkoleniowego. Oprócz tego otrzymaliśmy trzy koszulki byłych piłkarzy WKS-u – Przemysława Płachety z Norwich City z autografami całej drużyny, Jakuba Łabojko z Ternany Calcio oraz Wojciecha Golli z Puskas Akademia z ich podpisami. Piąta pamiątka to nagroda „LOTTO numeru miesiąca PKO Ekstraklasy” dla Śląska Wrocław przyznana za listopad wraz z autografem Piotra-Samca Talara, który odbierał ją przed meczem z Koroną Kielce, 9 grudnia ubiegłego roku.

W serwisie Allegro już wcześniej wystartowała również licytacja, z której całość kwoty również trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem aukcji jest „Dzień z piłkarskim Śląskiem Wrocław – liderem Ekstraklasy’’.

Zwycięzca licytacji weźmie udział w treningu pierwszego zespołu, pozna tajniki pracy trenera Jacka Magiery, wejdzie do szatni zawodników, zwiedzi od kuchni stadion lidera ekstraklasy, otrzyma zaproszenie na mecz rundy wiosennej, a także zje lunch w towarzystwie prezesa Klubu.

Więcej szczegółów oraz możliwość wzięcia udziału w licytacji w serwisie Allegro.pl. Wszystkie linki można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *