2024-04-17

W niedzielę kolejny pojedynek Panthers Wrocław

W najbliższą niedzielę (2 lipca) Panthers Wrocław podejmą u siebie gości z Czech – ekipę Prague Lions. Po spektakularnym zwycięstwie nad Fehervar Enthroners w ostatniej kolejce wrocławianie przystąpią do niedzielnego spotkania na Stadionie Olimpijskim w roli zdecydowanych faworytów.

W ostatnią sobotę Panthers Wrocław nie dali żadnych szans Fehervar Enthroners, gromiąc gości z Węgier aż 63:33. Przyjezdni nie mogli znaleźć odpowiedzi na fenomenalne biegi Dawida Brzozowskiego i długie podania Matthew Vitale do Tony’ego Tate. Z trzema zwycięstwami i jedną porażką na koncie Panthers Wrocław zajmują obecnie pozycję wicelidera tabeli konferencji wschodniej European League of Football. Kolejna wygrana może przybliżyć wrocławian do awansu do fazy play-off rozgrywek. 

– Podchodzimy do meczu z Prague Lions z dużym skupieniem. Na poziomie europejskim każdy zespół może zaskoczyć, o czym mogliśmy przekonać się choćby w ostatnim spotkaniu. Nasi zawodnicy są dobrze przygotowani i silnie zmotywowani, aby dopisać do naszego konta kolejne zwycięstwo. Nasz sztab szkoleniowy ciężko pracuje, aby tak się stało – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław. 

Wrocławski zespół podejmował Prague Lions do tej pory tylko raz. W 2016 roku „Pantery” rozszarpały czeskie „Lwy” aż 48:7. 

Gdzie oglądać mecz?

Spotkanie Panthers Wrocław z Prague Lions odbędzie się w najbliższą niedzielę (2 lipca) o godz. 16.25 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Polsko-czeski pojedynek będzie można oglądać na żywo od godz. 16.20 na antenie Polsat Sport Extra.Bilety na to spotkanie trafiły już do sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *