2024-05-23

Vouchery prezentowane Śląska Wrocław

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc przypominamy o wyjątkowej ofercie Waszego ulubionego klubu. W systemie biletowym WKS-u dostępne są vouchery prezentowe, które można wymienić na wybrane mecze na Tarczyński Arena oraz karnety na rundę wiosenną.

Taki voucher może być fantastyczną okazją na sprawienie prezentu dla kibiców Śląska Wrocław. Po jakże fantastycznej jesiennej rundzie w wykonaniu WKS-u nie ma wątpliwości, że chętnych na mecze na Tarczyński Arena nie zabraknie! 

KUP VOUCHER

W ofercie systemu biletowego Śląska Wrocław pojawiła się opcja zakupu voucheru prezentowego. Wystarczy wejśc na stronę bilety.slaskwroclaw.pl, zasilić voucher dowolną kwotą między 10 a 650 zł, wydrukować i… wyjątkowy prezent gotowy! 

Jak kupić voucher?

1. Wejdź na stronę bilety.slaskwroclaw.pl i kliknij przycisk „KUP VOUCHER” w prawym górnym rogu, następnie zaloguj się na swoje konto lub stwórz nowe, klikając odpowiednio „Logowanie” lub „Załóż konto”.

2. Przygotowaliśmy dla Ciebie vouchery od 10 do nawet 650 zł. Wybierz kwotę, która Cię interesuje i kliknij w przycisk podsumowania transakcji. Upewnij się, że zamawiasz odpowiednią wartość vouchera i kliknij „Realizuj”.  

3. Opłać zamówienia za pośrednictwem serwisu PayU. UWAGA: Zamówienie należy opłacić od razu.

4. Zakupiony voucher obniża kwotę biletu lub karnetu na dowolną trybunę.

5. Voucher jest ważny do 31.12.2024 lub do wykorzystania całej wartości.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: kasy@slaskwroclaw.pl

 lub telefonicznie pod numer: +48 71 750 00 83

Kibicom Śląska życzymy udanych zakupów oraz samych trafionych prezentów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *