2024-05-23

Volejki chcą zrewanżować się ekipie z Bydgoszczy

Już 14 stycznia, w 15. kolejce sezonu 2023/2024 TAURON Ligi, #VolleyWrocław rozegra swoje pierwsze spotkanie w nowym roku, w którym podejmie Metalkas Pałac Bydgoszcz. Mecz rozpocznie się o 19:00. Transmisja w Polsat Box Go.

Nowy rok biało-zielone miały rozpocząć od spotkania z Energą MKSem Kalisz. Niestety, z powodów zdrowotnych we wrocławskim zespole, mecz został przełożony na 21 lutego. Tym samym swój pierwsze tegoroczne starcie Volejki rozegrają dopiero w najbliższą niedzielę z Metlkas Pałacem Bydgoszcz.

Zmagania z Pałacem w 1. rundzie kibice mogą wspominać wyjątkowo dobrze. Był to pierwszy przeciwnik w tym sezonie, z którym Volejki zmierzyły się na wrocławskiej ziemi. Wtedy mogły się cieszyć z pewnego zwycięstwa nad bydgoską drużyną oraz z wymarzonej inauguracji przed własną publicznością. Celem Volejek na nadchodzący mecz, będzie więc z pewnością powtórzenie tego sukcesu i przywiezienie 3 punktów.

Na ten moment wciąż wrocławianki zajmują 9. miejsce w tabeli, mając na koncie 5 wygranych i 8 przegranych oraz 1 zaległe spotkanie. Niedzielne rywalki, które odnotowały jedynie dwa zwycięstwa – nad Tarnowem i Mielcem, zamykają obecnie całe zestawienie.

Mecz rozpocznie się o 19:00 w Hali Sportowej Łuczniczka w Bydgoszczy. Transmisję spotkania możecie zobaczyć w Polsat Box Go. Zachęcamy do oglądania i kibicowania biało-zielonym, a już 20 stycznia ponownie widzimy się w Hali Orbita.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *