2024-04-22

Trzeci komplet koszulek Śląska trafił do sprzedaży!

Śląsk jest zielony, biały i CZERWONY. Klub zaprezentował trzeci komplet koszulek meczowych na sezon 2023/2024, tworzony we współpracy z firmą Nike oraz 11teamsports.

Zielono-biało-czerwone barwy to rzecz święta dla wszystkich fanów Śląska Wrocław. Dlatego też wrocławski klub, we współpracy z firmą Nike oraz 11teamsports, oficjalnym dystrybutorem sprzętu sportowego, przygotował na sezon 2023/24 trzy jednolite komplety strojów meczowych, odpowiadające poszczególnym kolorom. Czerwone trykoty będą pierwszym wyborem wrocławian podczas rywalizacji w Fortuna Pucharze Polski.

Trzeci komplet strojów WKS-u wyróżnia głęboka czerwień i klasyczny wzór. Krój koszulki idealnie układa się na ciele, a tylny panel wykonany jest z drobnej siateczki zapewniającej większą wentylację. Trykot jest termoaktywy, wykonany w technologii DRI-FIT, z miękkiego materiału odprowadzającego wilgoć.

Na prawej piersi znajduje się białe logo Nike, a na lewej żakardowy herb obszyty czerwoną nicią, z haftowaną białą gwiazdką u góry. Charakterystyczna zielono-biało-czerwona szarfa – podobnie jak na domowych i wyjazdowych trykotach – umieszczona została na lewym rękawku, a z prawej strony na dole koszulki pojawił się emblemat w formie unikatowego hologramu, potwierdzający oryginalność produktu. Logo sponsora, nazwiska zawodników oraz numer wykonywane będą w białym kolorze.

Koszulki meczowe można już teraz kupić w sklepie on-line na sklep.slaskwroclaw.pl, a od niedzieli w sprzedaży stacjonarnej podczas meczu Śląsk Wrocław vs Lech Poznań (20 sierpnia, godz. 17:30). W przyszłym tygodniu będą również dostępne w FanShopach #NaStadionie i #Oporowska.

Nowe trykoty Śląska Wrocław można nabyć w cenie 249 zł. W sprzedaży internetowej możliwa jest także personalizacja koszulki oraz darmowa wysyłka powyżej 299 zł na terenie Polski.

KARNETOWICZE! Trzecią koszulkę meczową w sklepach stacjonarnych kupicie o 15% taniej!

źródło: slaskwroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *