2024-06-23

Tarczyński Gryzzale dołączają do projektu NFL Flag Poland

Tarczyński i marka Gryzzale obejmują patronatem program NFL Flag Poland, któego celem jest promocja futbolu flagowego w Polsce. 23 września we Wrocławiu NFL Flag Poland zorganizuje camp treningowy dla najmłodszych.

 Cieszę się, że możemy być częścią tak wyjątkowej inicjatywy, dzięki której dzieci będą poznawały piękno futbolu pod egidą największej ligi futbolu amerykańskiego na świecie. To dla naszej marki kolejny ważny punkt w rozwoju klubu Panthers Wrocław, którego od lat jesteśmy strategicznym sponsorem. Wiemy, jak ważne jest, aby dzieci rozpoczynały przygodę ze sportem i rozwijały się wraz z nim już od najmłodszych lat. Dlatego wierzymy, że ten projekt pozwoli nam wychować kolejne pokolenie Panter i kto wie, może wychowanków zobaczymy nawet w NFL – mówi Dawid Tarczyński, członek zarządu firmy Tarczyński.

Futbol flagowy to bezkontaktowa i bezpieczna odmiana futbolu amerykańskiego, która cieszy się coraz większą popularnością zwłaszcza wśród dzieci. W ramach współpracy NFL Flag Poland, Panthers Wrocław i Tarczyński Gryzzale zorganizują camp dla dzieci w wieku 6-13 lat. Chłopcy i dziewczynki wezmą udział w treningach pod okiem doświadczonych trenerów z Polski i USA. Uczestnicy otrzymają oficjalną koszulkę i pas z flagami NFL, a najlepsi zostaną nagrodzeni specjalnymi upominkami MVP.

– Cieszymy się, że możemy współpracować z ludźmi o podobnych poglądach, którzy rozumieją znaczenie rozwoju dzieci i młodzieży w sporcie. Wspólnie z Tarczyński Gryzzale jesteśmy w stanie zwiększyć świadomość dzieci w zakresie zdrowego stylu życia oraz szerzyć wiedzę i miłość do futbolu amerykańskiego nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej – mówi Anna Owens, Dyrektor ds. komunikacji NFL Flag Poland

Wydarzenie odbędzie się 23 września na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Szczegóły na temat NFL Flag Poland można znaleźć pod TYM linkiem.

źródło: pantherswroclaw.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *