2024-04-22

Śląsk Wrocław bliżej mieszkańców

Nie samymi treningami piłkarze żyją. W środę odbyły się kolejne akcje, podczas których kibice WKS-u mogli bliżej poznać swoich idoli. Piłkarki i piłkarze najpierw odwiedzili uczniów w jednej ze szkół podstawowych, a popołudniem spotkali się z sympatykami Śląska na wrocławskim Rynku.

Najpierw delegacja WKS-u – w ramach tradycyjnych już wizyt w placówkach edukacyjnych – spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 38 przy ulicy Horbaczewskiego. Z najmłodszymi i ich pytaniami zmierzyli się Joanna Węcławek i Natalia Sitarz z zespołu piłki kobiet, a także Rafał Leszczyński i Mateusz Żukowski. Opróćz pytań nie zabrakło również konkursu żonglerki i wyboru najlepszych prac plastycznych.

Co ciekawe, jeden ze śmiałków w konkursie żonglerki podbił piłkę aż 60 razy, co jest rekordem tegorocznych wizyt w szkołach. Po części oficjalnej, podczas której Rafał Leszczyński zdradził, że miał okazję trenować w przeszłości z Robertem Lewandowskim, przyszła pora na indywidualne fotografie i autografy. 

Popołudniem kolejna delegacja WKS-u pojawiła się na wrocławskim Rynku. Tam był element niespodzianki, bowiem nie informowano wcześniej, którzy piłkarze i piłkarki pojawią się na spotkaniu z kibicami. Z fanami spotkali się Erik Exposito, Peter Pokorny, a także Marcelina Buś i Oliwia Krysman. Zawodniczki zapraszały na swój najbliższy mecz domowy (23 marca, godzina 12:00 z Medykiem Konin), a panowie rozdawali vouchery uprawniające do wejścia na mecz z Puszczą Niepołomice (16 marca, godzina 20:00).

Po kilkudziesieciu minutach (i setkach rozdanych autografów!) na zgromadzonych kibiców czekała jeszcze jedna atrakcja. Zespół medialny przygotował zabawę, do której chętnych nie trzeba było długo szukać, a najaktyw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *