fbpx

Rugby Wrocław rekrutują!

Jeśli marzysz o karierze sportowej – mamy dla Ciebie bardzo interesującą informację! Otóż klub Rugby Wrocław ogłasza rekrutację do swoich zespołów seniorów. Sprawdźcie szczegóły.

– Szukamy osób lubiących sport, zawziętych, twardych, walecznych, lubiących rywalizację i dobrą, drużynową atmosferę – mówią organizatorzy rekrutacji.

Zaproszenie kierowane jest do osób z różnym doświadczeniem sportowym, a to oznacza, że w drużynie doskonale odnajdą się zarówno lekkoatleci, triathloniści, biegacze, jak i zawodnicy uprawiający inne sporty drużynowe. Oczywiście, nie jest to warunek konieczny, bowiem trenerzy Rugby Wrocław gwarantują także naukę od podstaw.

Najbliższa rekrutacja do seniorskich zespołów wrocławskiego klubu zaplanowana jest na 29 listopada, na godzinę 19.00. Miejscem treningu jest boisku Rugby przy ulicy Lotniczej 72 we Wrocławiu.

Wymagania? Nienaganny stan zdrowia i ogólna dobra forma fizyczna, a także odzież sportowa, buty sportowe (korki do rugby/piłki nożnej), opcjonalnie ochraniacz jednostronny na zęby.

Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy: kontakt@rugbywroclaw.com