2024-05-29

Pakiet Śląska – trójpak na ostatnie mecze roku

Do końca roku Śląsk zagra na Tarczyński Arena jeszcze trzy mecze. Kup trójpak biletów na spotkania z ŁKS-em, Rakowem i Koroną, wspieraj WKS i oszczędź!

22 418 – to średnia liczba widzów na meczach Śląska Wrocław w sezonie 2023/24. WKS mierzył się z Zagłębiem, Lechem, Jagiellonią, Piastem, Górnikiem i Legią. Ostatnie spotkanie obejrzał z trybun komplet 39 583 kibiców. Gospodarze zwyciężyli 4:0, a w sumie w domowych spotkaniach zdobyli 13 na możliwych 18 punktów.

Do końca roku na Tarczyński Arena drużyna Jacka Magiery zagra jeszcze trzykrotnie – będą to spotkania z ŁKS-em (5 listopada, godz. 12:30), Rakowem (2-3 grudnia) oraz Koroną (9-10 grudnia). Do sprzedaży trafił mini karnet na trzy ostatnia spotkania w rundzie. Pakiet dostępny jest w systemie on-line oraz kasach biletowych przy Oporowskiej 62. Kupując trójpak zamiast biletów na każdy osobny mecz oszędzisz aż 20% ceny! Wcześniej bilety na spotkanie z ŁKS-em sprzedawane były w ramach „happy hour” o 20% taniej.

KLIKNIJ TUTAJ, ZNAJDŹ MIEJSCE DLA SIEBIE I KUP PAKIET NA ŚLĄSK

Zachęcamy do skorzystania z karnetów do strefy VIP Silver! Najlepsze warunki oglądania meczu, catering, spotkania z piłkarzami i… największa oszczędność. Więcej informacji o ofercie naszej strefy VIP znajdziesz TUTAJ.

Do zobaczenia na trybunach, #TRÓJKOLOROWI!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *