2024-04-22

Jaxan nowym sponsorem strategicznym Śląska

Firma Jaxan została sponsorem strategicznym Śląska Wrocław. Logo firmy pojawi się na rękawku koszulek meczowych pierwszego zespołu od meczu z Widzewem Łódź. Umowa została podpisana do końca sezonu 2024/25.

Współpraca Śląska z nowym sponsorem strategicznym została oficjalnie ogłoszona tuż przed meczem WKS-u z Widzewem Łódź na Tarczyński Arena. Drużyna, wraz z prezesem klubu oraz nowego sponsora, zapozowała do pamiątkowej fotografii z banerem, informującym o rozpoczętej współpracy.

Jaxan Sp.z.o.o. to firma z siedzibą we Wrocławiu, zajmująca się kolejowym transportem kruszyw na terenie całego kraju, dysponująca nowoczesnym taborem, który pozwala na jednorazowy załadunek nawet 3 tys. ton kruszywa. Firma obsługuje zarówno największe inwestycje na terenie Polski, jak i pojedyncze zamówienia, zawsze dostarczając najwyższą jakość usługi.

– Bardzo dziękuję firmie Jaxan za zaufanie i rozpoczętą współpracę. W Śląsku Wrocław intensywnie pracujemy nad rozwojem klubu na wielu płaszczyznach. Cieszymy się, że możemy przedstawić kibicom nowego sponsora strategicznego Śląska. Wykorzystujemy poprawę wizerunku klubu oraz jego dużą wartość medialna i marketingową do poszukiwania kolejnych źródeł finansowania, co jest kluczowe dla dalszego intensywnego rozwoju klubu – mówi Patryk Załączny, prezes Śląska Wrocław.

Umowa z firmą Jaxan zakłada pojawienie się logotypu firmy na rękawku koszulek meczowych pierwszego zespołu do końca bieżącego sezonu. W kolejnych rozgrywkach, 2024/25, logo znajdować się będzie z tyłu koszulki, pod numerem zawodnika. Rzecz jasna firma Jaxan będzie widoczna również w innych przestrzeniach reklamowych klubu, jak bandy LED czy telebim podczas meczu oraz strona internetowa i media społecznościowe klubu.

– Współpraca ze Śląskiem Wrocław na zasadach sponsora strategicznego to wielkie i bardzo radosne wydarzenie dla naszej firmy. Cieszymy się, że możemy wspierać największy klub regionu, który jednocześnie jest uznaną marką ogólnopolską. Jaxan, tak jak Śląsk, stawia na rozwój i najwyższą jakość. Będziemy wspierać klub w osiąganiu kolejnych sukcesów – mówi Mateusz Pietrzak, prezes firmy Jaxan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *