2024-05-23

Dušan Novaković znowu w Panthers Wrocław!

Panthers Wrocław z kolejnym potężnym wzmocnieniem na sezon 2024. Do zespołu po rocznej przerwie powraca serbski liniowy – Dušan Novaković. To szósty zagraniczny zawodnik ogłoszony przez wrocławski klub w trwającym offseasonie.

Serb znów we Wrocławiu

Dušan Novaković 
(DL) po raz pierwszy dołączył do Panthers Wrocław w trakcie sezonu 2022. Ostatnią drużyną, w jakiej występował są szwajcarscy Calanda Broncos. Novaković ma za sobą także grę dla Schwäbisch Hall Unicorns. Serbski defensor może pochwalić się imponującymi warunkami fizycznymi – waży 115 kg przy 190 cm wzrostu.

– Tęskniłem za grą w Panthers Wrocław. Ostatni sezon tutaj – choć krótki – był dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Mamy niedokończone sprawy i jestem pewien, że dopniemy je w tym sezonie. Wrocław to piękne, przyjazne miasto z otwartymi ludźmi, co sprawia, że czuję się tutaj jak w domu. Nie mogę się doczekać, aby przenieść tu moją pasję, zaangażowanie i miłość do gry. Liczę, że razem odniesiemy mnóstwo zwycięstw. Jestem wdzięczny, że znów mogę grać dla Panthers! – mówi sam Novaković.

Trwa budowa składu na sezon 2024

Serbski liniowy to szósty zagraniczny zawodnik Panthers Wrocław na sezon 2024 ogłoszony do tej pory. Wrocławianie pozyskali także dwóch Amerykanów – A.J. Wentlanda (LB) i Devana Burrella (DB), Brazylijczyka – Otávio Amorima (OL), Brytyjczyka – Keanu Ebanksa (OL) oraz Hiszpana – Adrię Botellę Moreno (TE). Zgodnie z zasadami European League of Football, każdy zespół może pozyskać maksymalnie czterech zawodników ze Stanów Zjednoczonych oraz sześciu z innych państw świata. Sezon 2024 ELF ruszy pod koniec maja przyszłego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *