2024-04-22

Wielkie otwarcie Centrum Kibiców Śląska Wrocław

W najbliższy wtorek (5 marca) swoją działalność zainauguruje Centrum Kibiców Śląska Wrocław, czyli nowe, unikatowe miejsce na mapie naszego miasta. Obiekt zlokalizowany przy ulicy Piłsudskiego 44 będzie łączył funkcję nowoczesnego sklepu z miejscem spotkań fanów WKS-u.

– Centrum Kibiców Śląska Wrocław to miejsce, o którym intensywnie myślałem od samego początku mojej kadencji w klubie. Od dłuższego czasu chcieliśmy zrobić krok do przodu w zakresie profesjonalizacji naszych fanshopów oraz wyjścia do kibiców i teraz ten krok robimy. Centrum Kibica przy Piłsudskiego to pierwsze takie miejsce w historii i unikatowy obiekt na mapie Wrocławia – podkreśla prezes WKS-u, Patryk Załęczny.

Miejsce zostało podzielone na dwie strefy. Jedną z nich jest profesjonalny sklep ze stale uzupełnianym asortymentem, a druga ma funkcje bardziej społeczne. To właśnie tam będą odbywać się spotkania fanów z piłkarzami i trenerami WKS-u. Na miejscu oczywiście będzie można także kupić bilety na domowe mecze Śląska Wrocław.

Śląsk jest zielony, biały i czerwony – nie trzeba tego przypominać żadnemu kibicowi WKS-u. Te słowa będą miały odzwierciedlenie w aranżacji Centrum Kibica. Naturalnie dominującym kolorem będzie zieleń, ale często drużyny Śląska określa się mianem właśnie „Trójkolorowych”. W związku z tym nie może zabraknąć akcentów w bieli i czerwieni. Nad kompozycyjną całością kolorystycznej aranżacji Centrum Kibica Śląska Wrocław czuwało grono ekspertów, którzy na co dzień dbają m.in. o estetykę identyfikacji wizualnej wrocławskiego klubu.

Centrum Kibica Śląska Wrocław zostanie uroczyście otwarte we wtorek, 5 marca, o godzinie 15. Placówka mieszcząca się przy ulicy Piłsudskiego 44 będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 20:00, w soboty natomiast od 10:00 do 18:00. W pierwszych dniach działalności kibice będą mogli liczyć na szereg atrakcyjnych ofert.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *