2024-06-23

#VolleyWrocław powalczy z Radomką Radom

13 listopada, w meczu 6. kolejki sezonu 2023/2024 TAURON Ligi, #VolleyWrocław rozegra swoje drugie spotkanie domowe, w którym zmierzy się z MOYA Radomką Radom. Najbliższe rywalki zaskakują w lidze, więc z pewnością będzie to ciekawy, poniedziałkowy wieczór w Hali Orbita. Startujemy o 20:30.

W ubiegłym tygodniu Vollejki zagrały na dalekim Podkarpaciu, gdzie rywalizowały z PGE Rysice Rzeszów. Chociaż walczyły do samego końca, ostatecznie musiały uznać wyższość rzeszowianek, które wygrały całe spotkanie 3:0 (25:21, 25:17, 26:24). Wrocławski zespół nie oddał jednak meczu bez walki i szczególnie w ostatnim secie grał punkt za punkt z Rysicami, kończąc set na przewagi. Zabrakło naprawdę niewiele, aby z Podpromia wywieźć chociaż jednego wygranego seta. A kto wie, jak potoczyłaby się reszta meczu, gdyby się to jednak udało.

Po piątkowym meczu #VolleyWrocław spadł o dwa oczka w tabeli, lądując na 6. lokacie, co wciąż jest dla klubu dobrym rezultatem. Poniedziałkowy przeciwnik, MOYA Radomka Radom, na ten moment jest dwie pozycje za wrocławiankami, mając na koncie 2 wygrane i 3 przegrane. Jest to jednak zespół, który w tym sezonie zaskakuje i wszystkiego można się po nim spodziewać.

Z MOYA Radomka Radom Vollejki starły się w poprzednim sezonie dwukrotnie – w 4. i 15. kolejce. W pierwszym meczu przegrały z ekipą z Radomia 0:3, a w drugim wygrały w tie-breaku.

Na parkiecie po stronie Radomki pojawią się także znajome wrocławskim kibicom twarze. Swój trzeci sezon w Radomiu odnotowuje właśnie była przyjmująca Natalia Murek. Natomiast od początku trwającego już sezonu, Koguty reprezentuje także libero Maria Stenzel. Warto jednak dodać, że skład poniedziałkowych rywalek #VolleyWrocław uległ sporym zmianom od minionego sezonu i jest tam kilka nowych zawodniczek, które bez wątpienia wiele wnoszą do zespołu.

Mecz odbędzie się 13 listopada o godz. 20:30 we wrocławskiej Hali Orbita Spartan WCT. Bilety możecie nabyć w hali oraz przez portal EVENTIM PL

źródło: volleywroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *