2024-05-26

Volejki zmierzą się z UNI Opole

3 grudnia, w 9. kolejce sezonu 2023/2024 TAURON Ligi, zawodniczki #VolleyWrocław rozegrają swój czwarty mecz domowy, w którym zmierzą się z UNI Opole. Spotkanie rozpocznie się o 20:30 w Hali Orbita Spartan WCT.

Bieżący tydzień wrocławianki rozpoczęły od meczu z obecnym Mistrzem Polski – ŁKSem Commercecon Łódź. Pomimo dobrej gry zespołu, końcówki należały do łodzianek, którym finalnie udało się zakończyć to spotkanie wynikiem 3:0. Tym samym biało-zielone niestety ponownie nie dopisały nowych punktów do ligowej tabeli, w której wciąż pozostają na 9. pozycji.

Kolejny mecz Vollejki rozegrają już w najbliższą niedzielę przeciwko UNI Opole. Im dalej w sezon, drużyna z Opola gra lepiej i zaskakuje kolejnymi wynikami meczów. Na ten moment Wilczyce zajmują 7. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 3 zwycięstwa i 5 porażek. Dla wrocławskiego zespołu spotkanie z UNI będzie jednak wyjątkowo ważne, ponieważ to właśnie z tym zespołem Volejki zmierzą się też w 1/8 TAURON Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Kobiet 2024.

To jednak przyszłość, a patrząc w przeszłość, warto podkreślić, że w minionym sezonie wrocławianki spotkały się z UNI Opole dwukrotnie i w obu tych meczach cieszyły się ze zwycięstwa 3:1. W składzie opolanek pojawiło się w tym sezonie jednak kilka nowych twarzy, które wiele wniosły do zespołu. Co ciekawe, w poprzednich sezonach pomarańczowe barwy reprezentowały także dwie przyjmujące z Wrocławia – Ania Bączyńska i Kinga Stronias.

Na czwarty mecz domowy, niezmiennie zapraszamy do Hali Orbita Spartan WCT. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o 20:30 .

Bilety możecie zakupić w hali przed meczem oraz przez portal EVENTIM PL

Nie zapominajcie, że na miejscu czekać na Was będzie także Strefa Wyzwań oraz Strefa Dzieci, a to tylko niektóre z wielu atrakcji, które przygotowała dla Was ekipa #VolleyWrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *