2024-04-22

Szczurowska odchodzi z #VolleyWrocław

Julia Szczurowska rozstaje się z KGHM #VolleyWrocław jeszcze przed końcem sezonu. Z dniem 18 marca, za porozumieniem stron, został rozwiązany kontrakt łączący siatkarkę z Volleyball Wrocław S.A. Po niespełna dwóch sezonach rozegranych w swoim rodzinnym mieście, atakująca przechodzi do zagranicznej ligi, by tam dokończyć sezon 2023/24.

Dziś chciałabym podzielić się z Wami informacją, że opuszczam KGHM #VolleyWrocław. Dostałam szansę, żeby dokończyć sezon w zagranicznej lidze. Zarząd klubu pozwolił mi skorzystać z tej szansy i „wylecieć z gniazda”, za co bardzo dziękuję. Te 2 sezony w moim rodzinnym mieście będę wspominać bardzo dobrze. Wrocław może poszczycić się swoją siatkarską społecznością. Mamy jednych z najlepszych kibiców w Polsce. To było dla mnie cudowne przeżycie, że mogłam cieszyć się moją rodziną na trybunach tak wiele razy. Dziękuję prezesowi i trenerowi za dużą szansę jaką tu dostałam. Dzięki Wam rozwinęłam skrzydła i mam nadzieję, że już zostanę na tej dobrej ścieżce. Za wszystkie dziewczyny z drużyny będę trzymać bardzo mocno kciuki, nie tylko za ostatnie mecze, ale również za resztę ich kariery. Jeszcze raz – dziękuję za wszystko! Nie mówię żegnam, a do zobaczenia!”– mówi Julia Szczurowska.

Prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A. Jacek Grabowski, zgodził się na transfer atakującej do zagranicznego klubu na końcówkę sezonu:

Julia Szczurowska zgłosiła się do mnie z propozycją rozwiązania kontraktu łączącego ją z naszym klubem. Otrzymała propozycję z zagranicznego klubu, w którym mogłaby dokończyć sezon i powalczyć o wysokie cele. Mając na uwadze sezon reprezentacyjny – wyraziłem zgodę na ten transfer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *