2024-04-22

9 kwietnia Volejki zagrają o 9. miejsce w tabeli

Już 9 kwietnia, w drugim spotkaniu w ramach dwumeczu o 9. miejsce w TAURON Lidze, KGHM #VolleyWrocław ponownie podejmie ITA TOOLS Stal Mielec. Będzie to ostatni mecz domowy w sezonie 2023/2024. Startujemy o 15:45 w Hali Orbita Spartan WTC.

W miniony poniedziałek KGHM #VolleyWrocław rozegrał swoje pierwsze spotkanie w ramach dwumeczu o 9. miejsce. Pomimo bardzo dobrego drugiego seta, w którym nasze zespół nie dopuścił do głosu mielczanek, w pozostałych trzech partiach lepsze były rywalki. Tym samym to ITA TOOLS Stali Mielec udało się zbliżyć do 9. pozycji w minionym meczu.

Vollejki mają okazję zrewanżować się ekipie z Podkarpacia, tym razem na wrocławskiej ziemi i w pełnym składzie, gdyż podczas ubiegłego meczu na boisku zabrakło m.in libero, Anny Pawłowskiej. Biało-zielone będą chciały pokazać, że nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa w walce o 9. miejsce i zrobią wszystko, aby doprowadzić do złotego seta, dlatego pomimo wczesnej godziny liczą na obecność i wsparcie swoich kibiców na trybunach.

Mecz rozpocznie się o 15:45 w Hali Orbita we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy więc do oglądania oraz do kibicowania i wspierania naszych siatkarek w ostatnim starciu sezonu.

Bilety możecie zakupić w hali przed meczem oraz przez portal EVENTIM PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *