2024-05-26

Przemysław Banat wraca do składu Panthers

Kolejny znakomity zawodnik powraca do składu Panthers Wrocław. Po nieobecności w sezonie 2023, w zespole znów melduje się Przemysław Banat – jeden z najlepszych polskich skrzydłowych.

Przemysław Banat błyszczał na europejskich boiskach w latach 2021 i 2022. Ubiegły sezon opuścił z powodu kontuzji. 

Zawodnik ze Szczytna dołączył do wrocławskich „Panter” w sezonie 2019, w tym samym roku zostając wybranym MVP finału krajowych rozgrywek. Z wrocławskim zespołem dwukrotnie sięgnął po mistrzostwo Polski, a w debiutanckim sezonie w ELF był drugim najlepiej punktującym graczem Panthers, dzięki czemu trafił do ELF All Star Team.

 Bardzo cieszę się z powrotu do gry w Panthers po wymuszonej przerwie. Wznowienie treningów napawa mnie optymizmem, a kierunek, w którym zmierza nasza organizacja stanowi dużą dawkę motywacji. Widząc konsekwentną pracę kolegów z boiska, sztabu i front office w offseasonie, wiem, że jako drużyna będziemy walczyć o najważniejszy cel! – mówi sam Banat.

To kolejny Polak, który wzmocni skład Panthers Wrocław w sezonie 2024. Niedawno klub ogłosił powrót innego znakomitego skrzydłowego – Jakuba Mazana.

Oprócz polskiego duetu do zespołu w ostatnim czasie dołączyli także Gennadiy Adams (RB), Steven Duncan (QB), Matt Cole (WR),  Dušan Novaković (DL), Adrià Botella Moreno (TE), Keanu Ebanks (OL) oraz Devan Burrell (DB).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *