2024-05-23

Nabór do kobiecych drużyn Śląska Wrocław

W niedzielę, 13 sierpnia, odbędzie się kolejna edycja naborów do dziewczęcych zespołów Śląska Wrocław.

Sekcja piłki nożnej kobiet w Śląsku Wrocław to sześć drużyn – najstarsza (seniorki) rywalizują w najwyższej klasie rozgrywkowej, mamy swoje drużyny w Centralnej Lidze Juniorek U18+ i U16, a także zespoły U13, U11 i U9. I właśnie to tych trzech najmłodszych prowadzone są nabory.

– Nasze drużyny stale się rozwijają, czego dowodem mogą być wyniki, ale również progres poszczególnych zawodniczek. Nasz zespół jest aktualnym mistrzem Polski do lat 17, a część mistrzyń Polski rozpoczęła już treningi z pierwszą drużyną. Zapraszamy wszystkie dziewczynki do dołączenia do naszego klubu – mówi Maciej Bączyk, koordynator sekcji piłki nożnej kobiet w Śląsku Wrocław.

Młode piłkarki mogą liczyć na zajęcia z wykwalifikowaną kadrą trenerską, stałą opiekę fizjoterapeutów czy treningi motoryczne, a także udział w dodatkowych aktywnościach, takich jak eskorta podczas meczów Ekstraligi Kobiet.

Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkie dziewczynki, które marzą o karierze piłkarki. Co istotne, zajęcia w grupach młodzieżowych prowadzone są przez zawodniczki Śląska. Grupą do lat 13 opiekuje się Julia Maskiewicz, zespołem U11 Kamila Czudecka, a najmłodsze adeptki piłkarskiego rzemiosła uczy Aleksandra Żurek.

Trening naborowy odbędzie się w godzinach od 16 do 18 na boisku przy hotelu GEM, które mieści się przy ulicy Mianowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *