2024-05-26

Marquis Griffin w sztabie trenerskim Panthers Wrocław

Sztab szkoleniowy Panthers Wrocław rośnie w siłę. Jego nowym członkiem został właśnie Marquis Griffin, który obejmie w zespole funkcję trenera defensive backs.

Marquis Griffin rozpoczął karierę trenerską w Air Force Falcons w pierwszej dywizji NCAA, gdzie pracował z formacjami defensive backs oraz special teams, wcześniej przez cztery sezony występując tam jako zawodnik. Za sprawą NFL Pro Day trenował z Atlanta Falcons, z kolei w Europie grał w GFL w barwach Saarland Hurricanes. Teraz Griffin wesprze w defensywie Panthers Wrocław.

– Dołączyłem do Panthers Wrocław, ponieważ wiem, że to drużyna pełna utalentowanych i ciężko pracujących zawodników. Tutejszy sztab szkoleniowy oraz cała organizacja jest pełna świetnej energii. Każdemu zależy na sukcesie zespołu, chcemy rywalizować i chcemy wygrywać! Chciałbym, aby nasi kibice wiedzieli, że zamierzamy dać z siebie wszystko, aby znakomicie zaprezentować się w lidze. Nie mogę się doczekać, aby Was zobaczyć, bądźcie przygotowani! – zapowiada sam Griffin.

– Cieszę się, że Marquis Griffin dołączył do naszego sztabu szkoleniowego – jestem przekonany, że będzie jednym z naszych atutów. Marquis był świetnym zawodnikiem, a teraz będzie miał okazję przekazać swoją wiedzę dalej. Do zobaczenia we Wrocławiu! – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

To piąte nazwisko w sztabie trenerskim Panthers Wrocław na sezon 2024. Oprócz trenera głównego Dave Christensena należą do niego także Craig Kuligowski (DC), Gabe Landa (OC) oraz Sam Gooding (OL Coach).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *