2024-05-23

Kobierzyce: Młodziczki KPR kończą rok w Ziębicach

KPR Gminy Kobierzyce w poniedziałek zmierzy się z UKS-em Jedynką Ziębice. Będzie to ostatni mecz naszych młodziczek w tym roku.

Kobierzyczanki zakończyły pierwszą rundę Dolnośląskiej Ligi Młodziczek na czwartym miejscu. Po dziewięciu spotkaniach mają na swoim koncie sześć wygranych i trzy porażki, co daje im łącznie osiemnaście punktów. Do trzeciego zespołu ligi, SPR-u GOKiS-u Kątów Wrocławskich tracą pięć oczek, do wiceliderek z SMS-u Zagłębia Lubin – sześć. 

Właśnie z Zagłębiem Kobierki przegrały przed tygodniem 22-23. Spotkanie było bardzo wyrównane, ale minimalnie lepsze okazały się rywalki. Świetny występ zaliczyła jednak Nina Koprowska, która zdobyła trzynaście bramek. 

To ona, wraz z Nelą Wnęk oraz Julią Winter są liderkami KPR-u, jeśli chodzi o ofensywę. 

Rundę rewanżową podopieczne Martyny Michalak rozpoczną od meczu wyjazdowego z UKS-em Jedynką Ziębice. To obecnie przedostatni zespół ligowej stawki, który wygrał jedno spotkanie. W poprzedniej kolejce Jedynka przegrała z UKS-em Dzierżoniów II 19-24.

Najskuteczniejsza w ekipie UKS-u jest Emilia Skóra ze średnią blisko dziesięciu bramek na mecz.

W pierwszym spotkaniu w tym sezonie KPR Gminy Kobierzyce pokonał UKS Jedynkę Ziębice 37-13, a mecz rewanżowy zaplanowano na poniedziałek, 18 grudnia. 

10. kolejka Dolnośląskiej Ligi Młodziczek
UKS Jedynka Ziębice – KPR Gminy Kobierzyce
poniedziałek, 18 grudnia, godz. 17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *