2024-05-23

James zostaje w Panthers Wrocław!

Panthers Wrocław z kompletem zagranicznych wzmocnień na sezon 2024. Ostatnim elementem wrocławskiej układanki został William James – szwedzki defensive back, który dołączył do zespołu w trakcie poprzedniego sezonu.

Ostatnie wzmocnienie

William James
 (DB) to jeden z najskuteczniejszych zawodników na swojej pozycji w Europie. Szwed, który właśnie przedłużył swój kontrakt, dołączył do Panthers Wrocław w połowie minionego sezonu, choć występował w czarno-niebieskich barwach już wcześniej – w sezonie 2021. James ma za sobą także grę w NCAA na University of North Dakota, wybór w CFL Global Draft przez kanadyjskich Montreal Alouettes oraz występy w Leipzig Kings.

– Czuję się jak najszczęśliwszy człowiek na świecie, mogąc zagrać ponownie we Wrocławiu. Naszym celem jest oczywiście zdobycie mistrzostwa! Jestem bardzo podekscytowany, że będę częścią tej niesamowitej grupy ludzi i znów zagram dla Panthers Nation, zrobimy show! – zapowiada William James.

Skład w komplecie

James to dziesiąty zagraniczny zawodnik w składzie Panthers Wrocław na sezon 2024. Do zespołu dołączyli także: Gennadiy Adams (RB),Steven Duncan (QB), A.J. Wentland (LB), Devan Burrell (DB), Matt Cole (WR), Otávio Amorim(OL), Keanu Ebanks (OL), Adrià Botella Moreno(TE) oraz Dušan Novaković (DL).

Zgodnie z zasadami European League of Football, każdy zespół może pozyskać maksymalnie czterech zawodników ze Stanów Zjednoczonych oraz sześciu z innych państw świata. Sezon 2024 ELF ruszy pod koniec maja przyszłego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *