2024-06-22

Inauguracja sezonu Panthers Wrocław już w niedzielę

Sportowe wydarzenie wiosny już w niedzielę 26 maja o godz. 13.00 na Tarczyński Arenie. Zawodnicy Panthers Wrocław podejmą rywali z Berlina w europejskiej lidze futbolu amerykańskiego. Poza wielkimi sportowymi emocjami na kibiców będą czekać także liczne atrakcje – m.in. spotkanie i koncert Tede, O.S.T.R.-a i Sariusa, spotkanie z Janem Błachowiczem, food trucki oraz strefa dmuchańców dla dzieci. Klub sprzedał na wydarzenie już kilkanaście tysięcy wejściówek. Bilety są wciąż dostępne w serwisie Ticketmaster.

Sportowe wydarzenie wiosny

Mecz Panthers Wrocław z Berlin Thunder rozpocznie się o 13.00 w niedzielę 26 maja na Tarczyński Arenie. Impreza przed stadionem ruszy jednak już o 10.00, dlatego warto wybrać się na miejsce zdecydowanie wcześniej. W programie strefa atrakcji obejmująca m.in. spotkania fanów z Janem Błachowiczem oraz Tede, O.S.T.R.-em i Sariusem, scenę ze stanowiskiem DJa, food trucki, dmuchańce dla dzieci, stanowiska partnerów, klubową maskotkę, konkursy czy pokazy cheerleaderek. Co więcej, w przerwie meczu legendy polskiego hip-hopu zagrają koncert na płycie boiska.

– Wielką imprezę przed stadionem rozpoczniemy kilka godzin przed samym spotkaniem. Nasze mecze to doskonała rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i tych najmłodszych kibiców, dlatego zapraszamy całe rodziny. Spotkaniom Panthers Wrocław zawsze towarzyszy komentarz na żywo, dzięki czemu zrozumienie tego, co dzieje się na boisku, jest banalnie proste. Zapraszamy do kibicowania naszym futbolistom, walczymy o mistrzostwo Europy! To trzeba zobaczyć! – zapowiada Jakub Głogowski, menadżer generalny Panthers Wrocław.Mecz na szczycie


Pojedynek Panthers Wrocław z Berlin Thunder to hit pierwszej kolejki prestiżowych rozgrywek European League of Football. W ubiegłym roku oba zespoły awansowały do fazy pucharowej, wcześniej dzieląc się ze sobą punktami. Również w tym roku zarówno wrocławianie, jak i berlińczycy są wymieniani jako jedni z pretendentów do tytułu. Klub z Wrocławia solidnie przepracował ligową przerwę i zapewnia, że skompletował najsilniejszy skład w swojej historii.

– Doskonale zdajemy sobie sprawę, że „na papierze” nasz zespół wygląda znakomicie – teraz czas, aby sprawdzić się w akcji. Zawsze mierzymy wysoko, dlatego nie ukrywam, że naszym celem jest mistrzostwo. Mecz otwarcia sezonu na Tarczyński Arenie to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszej historii, z pewnością nie zabraknie nam motywacji do gry. Potrzebujemy jednak wsparcia naszych kibiców, dlatego serdecznie zapraszam na mecz! Widzimy się w niedzielę na Tarczyński Arenie! – zapowiada Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

Nie czekaj w kolejce, kup bilet online!

Bilety na mecz Panthers Wrocław z Berlin Thunder można kupić w serwisie Ticketmaster.To jedyna szansa, aby zobaczyć „Pantery” w akcji na 44-tysięcznej Tarczyński Arenie. Pozostałe mecze domowe w ramach European League of Football wrocławscy futboliści rozegrają na Stadionie Olimpijskim. Transmisja ze spotkania odbędzie się w ogólnodostępnym kanale Super Polsat – początek o 12.45.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *