2024-05-23

Eryk Paszkiewicz dołącza do Panthers Wrocław

Kolejne polskie wzmocnienie składu Panthers Wrocław. Do zespołu dołącza Eryk Paszkiewicz – jeden z najlepszych polskich defensywnych liniowych.

Eryk Paszkiewicz ma za sobą grę w Lowlanders Białystok, z którymi zdobył w tym roku tytuł mistrza Polski oraz w Braunschweig New Yorker Lions – czołowej ekipie niemieckiej GFL. Teraz potężny defensywny liniowy, mogący grać także jako linebacker, wzmocni skład Panthers Wrocław.

– Jestem bardzo podekscytowany, że mogę dołączyć do projektu we Wrocławiu. W ostatnich latach Panthers udowodnili, że są jedną z najlepszych organizacji i drużyn w Europie. Bardzo się cieszę, że dostałem szansę, aby móc reprezentować Polskę w European League of Football i chcę pomóc naszej drużynie udowodnić, że jesteśmy numerem jeden na kontynencie. Naszym celem jest mistrzostwo i dam z siebie wszystko, aby je wywalczyć. Odliczam już dni do pierwszego meczu i mam nadzieję, że przyniosę naszym kibicom wiele powodów do szczęścia i dumy. Do zobaczenia! – zapowiada sam Paszkiewicz.

To kolejne nowe polskie nazwisko w rosterze Panthers Wrocław na sezon 2024. Niedawno do zespołu powróciła także dwójka skrzydłowych – Przemysław Banat i Jakub Mazan.

Do zespołu dołączyli również Gennadiy Adams(RB), Steven Duncan (QB), Matt Cole (WR), Dušan Novaković (DL), Adrià Botella Moreno (TE), Keanu Ebanks (OL) oraz Devan Burrell(DB).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *