2024-05-26

Dalsza, ścisła współpraca Panthers z KFC

Panthers Wrocław przygotowują się do świętowania Super Bowl – dla wrocławskich futbolistów to kluczowy moment ligowej przerwy, ponieważ wkrótce wrócą do treningów na boisku. Luty to jednak także istotny okres dla klubu pod względem organizacyjnym – „Pantery” nie tracą czasu w offseasonie i na konferencji prasowej ogłosiły przedłużenie współpracy z marką KFC, jednocześnie zapowiadając serię wspólnych działań marketingowych.

Super Bowl to jedna z największych imprez sportowych świata, która co roku przyciąga przed telewizory setki milionów ludzi na całym świecie. Dla graczy Panthers Wrocław finał ligi NFL to nie tylko okazja do spotkania kolegów z drużyny w offseasonie, ale także przedostatni etap przerwy w rozgrywkach European League of Football – niedługo bowiem wrocławscy zawodnicy powrócą do wspólnych treningów.

Na konferencji prasowej zorganizowanej na Stadionie Olimpijskim Panthers Wrocław ogłosili, że sponsorem drużyny w 2024 roku ponownie zostanie marka KFC. Z tej okazji wrocławski klub oraz przedstawiciele amerykańskiej sieci restauracji zamierzają wspólnie świętować Super Bowl w jednym z jej lokali.

Omawiana współpraca będzie w tym roku wyjątkowo szeroka i obejmie nie tylko wsparcie sponsorskie, ale także organizację kilkudziesięciu eventów w lokalach KFC na całym Dolnym Śląsku i inne nieszablonowe działania.

– Niezwykle cieszymy się z kolejnego roku współpracy z marką KFC! Zaangażowanie tak wielkiej, międzynarodowej organizacji jest dla nas dużym wyróżnieniem, a działanie na zagranicznych rynkach to coś, co dodatkowo nas łączy. To budujące, że KFC jest świadome potencjału, jaki drzemie w naszym klubie i chce wspólnie z nami go rozwijać. Wiosną zorganizujemy razem kilkadziesiąt wydarzeń w restauracjach na całym Dolnym Śląsku, dzięki czemu z pewnością trafimy do nowych kibiców i wzbudzimy wspólnie mnóstwo zainteresowania. Dziękujemy za zaufanie! – komentuje Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

 KFC zawsze jest tam, gdzie okazja do świętowania. Wspólnie spędzony czas to jedna z kluczowych wartości naszej marki, dlatego zachęcamy do oglądania rozgrywek z przyjaciółmi i Kubełkami KFC! Finały to zawsze prawdziwa uczta dla osób głodnych sportowych emocji, a KFC jest idealnym uzupełnieniem takich chwil! Z tego powodu w tym roku znacznie rozszerzymy nasze dotychczasowe wsparcie i zaangażujemy się w szereg ciekawych akcji. Życzymy „Panterom” udanego sezonu w europejskich rozgrywkach, w tym awansu do wielkiego finału. Gramy razem! – mówi Sylwia Przybyła, KFC Marketing Manager, AmRest. 

Panthers Wrocław rozpoczną sezon prestiżowych rozgrywek European League of Football 26 maja od arcyciekawego meczu na Tarczyński Arenie.Ich przeciwnikiem będą goście ze stolicy Niemiec – ekipa Berlin Thunder. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *