2024-04-22

Już dziś, w meczu 20. kolejki sezonu 2023/2024 TAURON Ligi, KGHM #VolleyWrocław podejmie UNI Opole. Spotkanie rozpocznie się o 20:30 w Stegu Arena. Transmisja w Polsat Sport.

We wtorek biało-zielone rozegrały zaległy mecz z Energą MKSem Kalisz, który ze względu na zły stan zdrowia zespołu, został przełożony. Po 2 przegranych setach Vollejki zdołały się odbudować i doprowadzić do tie-breaka, jednak finalnie to kaliszanki mogły się cieszyć ze zwycięstwa 3:2. 

To 5-setowe spotkanie pozwoliło na dopisanie wrocławiankom nowego punktu, jednak nie zmienia to sytuacji w tabeli. Po 19. kolejkach wciąż zajmują 9. miejsce, mając na koncie 5 wygranych i 14 przegranych.

W nadchodzącym meczu wrocławianki po raz kolejny zmierzą się z UNI Opole. Z zespołem UNI wrocławianki spotkały się już w 1. Rundzie, ale także w 1/8 Pucharu Polski. W rozgrywkach ligowych to Volejki były górą, natomiast w starciu pucharowym ze zwycięstwa cieszyło się Opole. Oba mecze zostały rozegrane w Hali Orbita, dlatego tym razem to wrocławska drużyna zagra na wyjeździe.

Ekipa z Opolszczyzny zajmuje obecnie 6. pozycję w tabeli, a im dalej w sezon, tym lepszy poziom gry prezentuje zespół Nicoli Vettoriego. Na ten moment Wilczyce mają na koncie 8 zwycięstw i 11 porażek. 

Mecz rozpocznie się o 20:30 w Stegu Arenie w Opolu. Transmisję spotkania możecie zobaczyć w Polsat Sport. Zachęcamy do oglądania lub wycieczki na Opolszczyznę, którą mamy niedaleko oraz do kibicowania i wspierania biało-zielonych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *