2024-04-22

Vincent LoVerde dołącza do sztabu Panthers Wrocław

Kolejny trener dołącza do sztabu szkoleniowego Panthers Wrocław. Vincent LoVerde obejmie pieczę nad tight endami wrocławskiej drużyny.

Vinny LoVerde to doświadczony amerykański szkoleniowiec. W trakcie swojej kariery występował w roli wide receivera na Montclair State University, gdzie następnie był asystentem trenera skrzydłowych. Następnie na Towson University pracował z defensywą i special teams, po czym przejął funkcje koordynatora special teams oraz trenera WR i DB na Pinelands Regional High School w New Jersey.

– Wrocław umożliwił mi rozwój mojej pasji na arenie międzynarodowej. Jestem podekscytowany, że mogę poznać polską kulturę i poszerzyć swoje horyzonty. Panthers to topowa drużyna w Europie, jestem wdzięczny, że mogę być częścią tej organizacji. Wszyscy w zespole są serdeczni i profesjonalni. Każdy rozumie, czego musimy się spodziewać i podziela tę samą wizję. Chciałbym, aby kibice wiedzieli, że niezmiernie się cieszę, że mogę być częścią tak znakomitego zespołu. Oczekujcie świetnie zorganizowanej drużyny, zdeterminowanej do wygrywania meczów! – mówi sam LoVerde.

Vincent LoVerde to ósme nazwisko w sztabie trenerskim Panthers Wrocław na sezon 2024. Oprócz trenera głównego Dave Christensena należą do niego także Craig Kuligowski (DC), Gabe Landa (OC), Sam Gooding (OL Coach), Marquis Griffin (DB Coach), Michael Sam (DL Coach) oraz Luc Cornier (WR Coach).

Panthers Wrocław rozpoczną sezon European League of Football 26 maja od arcyciekawego meczu na Tarczyński Arenie. Ich przeciwnikiem będą goście ze stolicy Niemiec – ekipa Berlin Thunder. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *