2024-06-12

VI Piknik Grabiszyński ze Śląskiem Wrocław!

To już końcówka sezonu na pikniki osiedlowe pod egidą Śląska Wrocław i projektu KIBICE RAZEM. Tym razem przedstawiciele WKS-u spotkają się w Parku Grabiszyńskim na wydarzeniu organizowanym przez Radę Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek. Zapraszamy do aktywnego spędzenia niedzieli!

Po fantastycznej zabawie i niezapomnianych spotkaniach z kibicami na Praczach Odrzańskich, Gaju i przy Hali Stulecia Śląsk Wrocław zaprasza na ostatni w tym sezonie sportowy piknik rodzinny. Wydarzenie organizowane jest przez Radę Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek w najbliższą niedzielę, 10 września w Parku Grabiszyńskim.

– Na wszystkich, którzy tego dnia będą bawić się z nami na polanie przy Górce Żołnierza (od str. ul. Grabiszyńskiej i pętli tramwajowej) czekać będą liczne atrakcje! Na stoisku Fundacji WKS możesz zmierzyć się w konkursie strzałów na bramkę, spróbować swoich sił w torze przeszkód i wziąć udział w zawodach sprawnościowych. W konkursach do wygrania: vouchery na mecze w nowym sezonie, albumy i gadżety – mówią przedstawiciele Fundacji Śląska Wrocław.

Nie zabraknie również uwielbianej przez Was atrakcji (10 metrów kwadratowych radości), czyli wspólnego malowania (a wręcz sprejowania) kolorowego transparentu wspólnie ze stowarzyszeniem kibiców Wielki Śląsk!

– Dla tych, którzy mogą pochwalić się artystyczną duszą, przygotowaliśmy warsztaty malowania tkanin, na których zrobicie z naszą małą pomocą własne workoplecaki z herbem Śląska Wrocław. Znudziły Wam się tradycyjne malowania buziek? Mamy dla Was fantastyczne, sportowe motywy w barwach Śląska! – dodają.

A to nie koniec zabawy. Organizatorzy festynu przygotowali dla Was mnóstwo kolejnych atrakcji – konkursy, dmuchańce, food-trucki i ciekawe konkurencje sportowe.

Atrakcje dla dużych i małych kibiców przygotowała Fundacja Śląska Wrocław w ramach projektu Kibice Razem, który od ponad 10 lat zrzesza fanów piłki nożnej i pokazuje, że dobre kibicowanie to wspólne kibicowanie. Program finansowany jest przez Gminę Wrocław.

VI Piknik Grabiszyński

Niedziela, 10 września

godz. 12-17

Park Grabiszyński – polana przy Górce Żołnierza 

źródło: slaskwroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *