2024-04-22

The Stands – nowa kolekcja w sklepie Śląska Wrocław

From THE STANDS” to nowa linia odzieży Śląska Wrocław, którą wyróżnia niezwykle popularny na piłkarskich stadionach motyw kraty. Wyjątkowy wzór, uwielbiana, śląskowa zieleń przemieszana z czernią i dbałość o każdy detal – to przepis na efektowną linię kolekcję dla fanów WKS-u. Kolekcję prosto z trybun.

Nowa kolekcja inspirowana jest największymi światowymi markami, które od lat są obecne na piłkarskich boiskach, a prym wiodą w tym brytyjskie trybuny. Zamiłowania do kraty nie sposób nie zauważyć również wśród kibiców Śląska. Tym razem nasi fani otrzymują jednak kratę w swoich ukochanych, zielono-biało-czerwonych barwach.

Dlaczego nowa kolekcja jest tak wyjątkowa?

W linii „from THE STANDS” została wykorzystana unikalna, produkowana w limitowanych ilościach tkanina, z której powstały kraciaste elementy, będące motywem przewodnim kolekcji. Drugim wspólnym mianownikiem jest oryginalna skórka z tłoczonym herbem klubu, wykonana z dbałością o najmniejsze detale.

Łącznie proponujemy aż 13 produktów, co sprawia, że do kibiców trafia najbogatsza i największa linia odzieży od kilku sezonów. Pracując nad nią od wielu tygodni, uwzględniony został głos fanów, którym dzielili się podczas poprzedniej, świetnie przyjętej kolekcji „Wear true green”. Właśnie dlatego „from THE STANDS” to propozycja odzieży w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym oraz zielonym, specjalnie barwionym na zamówienie klubu, by idealnie oddać „śląskową” zieleń.

W skład nowej kolekcji wchodzą: sześć T-shirtów, trzy koszulki polo i cztery bluzy. Wszystkie produkty zostały wykonane w polskiej szwalni, z najwyższej jakości bawełny.

Sesja zdjęciowa została zrealizowana w lokalu Cocktail & Whisky Pub Szkocka przy pl. Orląt Lwowskich. Właścicielom lokalu bardzo dziękujemy za gościnę! W rolę modelów wcieli się tym razem Patrick Olsen oraz Patryk Klimala.

Wszystkie produkty dostępne są już w sklepie online na sklep.slaskwroclaw.pl, a także w Centrum Kibiców Śląska przy ul. Piłsudskiego 4 oraz w FanShopach „Oporowska” i „NaStadionie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *