2024-04-17

Szkolenie dla klubów partnerskich Akademii Śląska

Szykuje się kolejne szkolenie dedykowane Klubom Partnerskim w Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław! 30 października na Tarczyński Arenie przedstawiciele klubów partnerskich będą mogli poznać metodologię szkolenia w Akademii WKS-u.

Proces edukacji, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami stanowi dla Akademii WKS-u niezwykle istotny aspekt. Zunifikowany Projekt Klubów Partnerskich, do którego należy niemalże 50 klubów, nabiera dużego tempa.

Już 30 października w godzinach 18:00-21:00 na stadionie Tarczyński Arena zorganizowane zostanie kolejne szkolenie, które dedykowane będzie kadrze trenerskiej wszystkich klubów partnerskich.

Tematyka szkolenia to „Metodologia szkolenia w Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław”. Szczegółowa tematyka dotykała będzie treści z zakresu planowania pracy szkoleniowej na wszystkich etapach, czy „kanonów” treningowych – zasad tworzenia „realnego” środowiska treningu i gry.

Informacje dotyczące zapisów przekazane zostały do wiadomości wszystkich współpracujących klubów – drogą mailową – w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z wicedyrektorem Akademii, Patrykiem Kajderowiczem drogą mailową (pkajderowicz@slaskwroclaw.pl).

– Liczymy na wysoką frekwencję, z naszej strony gwarantujemy dużą dawkę wiedzy i narzędzi praktycznych, które będą możliwie do zastosowania w każdym środowisku szkoleniowym – podsumował Patryk Kajderowicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *