2024-06-23

Śląsk zaprasza akademie piłkarskie na mecz z Jagiellonią

WKS Śląsk Wrocław zaprasza wszystkie akademie piłkarskie szkolące młodzież do uczestnictwa w projekcie „Poznaj Polskę na Sportowo”. W ramach tego przedsięwzięcia kluby piłkarskie będące członkami PZPN mogą otrzymać nieodpłatnie bilety na mecz Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, który rozegrany zostanie 3 września, o godz. 12:30 na Tarczyński Arena Wrocław.

„Poznaj Polskę na Sportowo” to wspólny projekt Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej. Każdy klub, który przystąpi do PPnS, może złożyć wniosek o przyznanie biletów w liczbie od 18 do 45 (oraz 1-3 opiekunów) dla swoich zawodników w wieku od 6 do 19 lat, na każde wybrane wydarzenie sportowe znajdujące się na liście wydarzeń w systemie informatycznym PPnS z zastrzeżeniem, że mecze w rozgrywkach klubowych nie mogą być oddalone od siedziby klubu więcej niż 300 km. Klub może również wnioskować o przyznanie dofinansowania do wyjazdu w dwóch obszarach:

–  pokrycia realnych kosztów poniesionych przez Klub na opłacenie usługi transportowej;

– pokrycia realnych kosztów poniesionych na zorganizowanie wyjazdu w postaci kosztów usługi gastronomicznej oraz kosztów wynagrodzeń dla opiekunów grup.

Szczegółowe kwoty przyznawanych dotacji, zasady przyznawania dotacji oraz ich rozliczania znajdują się w Regulaminie przedsięwzięcia poznaj Polskę na sportowo, który stanowi załącznik do umowy ramowej z PZPN.

Pytania można kierować na adres –  poznajpolske@pzpn.pl

Więcej informacji o PPnS – https://pzpn.pl/federacja/poznaj-polske-na-sportowo/lista-wydarzen-sportowych

Podczas meczu WKS-u z Jagiellonią wrocławski klub zorganizuje liczne atrakcje na Sektorze Rodzinnym. Na najmłodszych fanów czekać będą m.in. miasteczko sportowe i stacje sprawnościowe, zabawy z animatorami, stanowisko z grą FIFA 23 oraz kącik plastyczny dla młodego kibica. Dodatkowo trybunę D przed meczem odwiedzą również zawodnicy Trójkolorowych i wraz z klubową maskotką Orłem Ślązakiem zapozują do wspólnych zdjęć.Zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu i wspólnego przeżywania emocji sportowych!

Kontakt po stronie WKS Śląsk Wrocław: tkujawa@slaskwroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *