2024-06-22

Bilet dla „pierwszaka” – skorzystaj z akcji Śląska

Początek września to szczególny czas zwłaszcza dla uczniów, którzy rozpoczynają swój pierwszy rok szkolny. Śląsk Wrocław przy okazji meczu z Jagiellonią – który przypada 3 września o godz. 12:30 – chce docenić „pierwszaków”, którzy premierowo odwiedzą trybuny Tarczyński Arena. Bilety na spotkanie kupią oni 20% taniej.

Śląskowymi „pierwszakami” są te osoby, które nie mają historii w systemie sprzedaży biletów Śląska Wrocław, a co za tym idzie – nie było ich w ostatnich latach na meczu WKS-u. Tacy kibice przy wpisywaniu hasła „PIERWSZAK” w polu voucher otrzymają 20% zniżki na bilet na spotkanie z Jagiellonią. Promocja obowiązuje wyłącznie podczas zakupu biletu online na stronie bilety.slaskwroclaw.pl.

Z okazji zbliżającego się roku szkolnego przypominamy, że dzieci do lat 8 bilety na mecze Śląska zawsze kupują za darmo!

W ostatnim meczu na Tarczyński Arenie WKS Śląsk Wrocław podejmował ćwierćfinalistę Ligi Konferencji UEFA – Lecha Poznań. Na tym spotkaniu pojawiło się ponad 20 tysięcy osób, z czego prawie 6 tysięcy wróciło do kibicowania po ponad 3-letniej przerwie. Liczymy, że i tym razem wielu fanów pojawi się na trybunach!

– Niedawna akcja „Jazda na Śląsk” przyciągnęła wielu młodych kibiców, którzy otrzymali vouchery na mecz z Lechem. Dla większości było to pierwsze spotkanie, na które się wybrali. Takie inicjatywy poprawiają relacje. Na mecz przyszło wielu młodych kibiców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dopingowaniem, więc dla nich z pewnością jest to wspaniałe przeżycie – wspominał Martin Konczkowski, obrońca Śląska.

Trybuna D, a dokładniej sektor rodzinny, jest szczelnie wypełniony na wielu meczach, a młodzi kibice i ich rodzice mogą nie tylko komfortowo kibicować Śląskowi, ale i korzystać z zabaw, gier i dodatkowych atrakcji przed meczem oraz w jego przerwie. To właśnie młodzi fani są przyszłością klubu. Niektórzy z nich uprawiają sport i za jakiś czas mogą trafić do akademii Śląska. I ich, i wszystkich nowych kibiców serdecznie zapraszamy na spotkanie z Jagiellonią. Niedziela, 3 września, godz. 12:30 – do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *