2024-04-22

Śląsk docenia Honorowych Dawców Krwi

Śląsk Wrocław wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) we Wrocławiu docenia Honorowych Dawców Krwi. Od najbliższego meczu będą oni kupować bilety na mecze WKS-u po obniżonych cenach. Zniżki sięgają do nawet 60%!

Śląsk Wrocław regularnie inicjuje i włącza się w różnorakie projekty o charakterze społecznym. Jednym ze stałych partnerów klubu jest RCKiK, z którym promuje i zachęca do oddawania krwi. Śląsk organizował chociażby akcję #TrójkolorowaKrew, a pod stadionem Tarczyński Arena w dniu meczu pojawiał się specjalny krwiobus. W rundzie jesiennej obecnego sezonu specjalistyczny pojazd pojawił się przed spotkaniem z ŁKS Łódź. Wówczas udało się zebrać kilkadziesiąt litrów krwi. Tym razem posiadacze karty Honorowego Dawcy Krwi (I stopień) otrzymają zniżki na bilety na domowe spotkania wrocławskiej drużyny.

– Śląsk Wrocław jest klubem otwartym i dla wszystkich, dlatego Doceniamy Honorowych Dawców Krwi i zachęcamy do tego, by dzielić się tym najcenniejszym lekiem. Zapraszamy na nasze mecze i do kupna biletu w niższych cenach – mówi Patryk Załęczny, prezes zarządu klubu.

Co zrobić, by otrzymać rabat? Wystarczy wysłać skan swojej karty HNK (I stopień) na adres kasy@slaskwroclaw.pl

, bądź przyjść z legitymacją do kas biletowych przy Oporowskiej 62 lub przy Tarczyński Arena, a zniżka zostanie dopisana do konta w serwisie biletowym. Wysokość rabatu jest różna w zależności od trybuny, meczu, czy sposobu oraz terminu zakupu i wynosi od 10% do 60%.

Zachęcamy do jak najszybszego wysłania wiadomości mailowej ze skanem legitymacji i skorzystania z rabatu już od najbliższego meczu z Puszczą Niepołomice. Bilety w sprzedaży TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *