2024-04-22

Centrum Kibiców Śląska Wrocław otwarte!

W samym sercu miasta, przy ul. Piłsudskiego 44, powstało Centrum Kibiców Śląska Wrocław. Otwarcie przyciągnęło gości specjalnych i wielu fanów Trójkolorowych.

Punktualnie o godz. 15 uroczystego otwarcia tego unikatowego miejsca, poprzez przecięcie trójkolorowej wstęgi, dokonał prezes Patryk Załęczny wraz z trenerem Jackiem Magierą oraz piłkarką WKS-u Oliwą Krysman i piłkarzem Martinem Konczkowskim. 

– To miejsce, na które jak widać po frekwencji kibice Śląska mocno czekali i na które zasługiwali. Cieszymy się, że możemy im zaprezentować wyjątkowy punkt na mapie Wrocławia, w tak dobrej lokalizacji. Podzieliliśmy tę przestrzeń na dwie części – jedna stricte sprzedażowa, z najnowszymi kolekcjami, produktami oraz biletami na mecze, a druga z miejscem do spotkań z zawodnikami, zawodniczkami i trenerami WKS-u – mówi Patryk Załęczny, prezes Śląska Wrocław.

Kolejka przed wejściem do centrum ustawiała się już kilkadziesiąt minut przed planowanym otwarciem, a pierwsi klienci dokonywali zakupów niemal od 15:01. Niektórzy jednak, zanim doszli do kasy, nie omieszkali zamienić paru słów z gośćmi specjalnymi wydarzenia. Rzecz jasna najbardziej oblegany był trener Jacek Magiera. 

– Bardzo fajnie oceniam to miejsce. Dobrze, że Centrum Kibiców Śląska powstało, bo taka przestrzeń była potrzebna. Sądzę, że mamy tu świetną lokalizację i kibice powinni być zadowoleni. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia, jakie dziś nam dali. Liczę, że nadal będą nas głośno dopingować na meczach oraz spotykać się z nami na tego typu spotkaniach jak dzisiaj – komentował Jacek Magiera, szkoleniowiec Śląska.

– Nie jesteśmy zmęczeni takimi spotkaniami, absolutnie! To bardzo miłe widzieć uśmiech kibiców, wymienić z nimi spostrzeżenia, zrobić zdjęcie i wziąć autograf. Liczymy na nich w dalszej części sezonu – dodawał Martin Konczkowski.

Centrum Kibiców Śląska to trzeci stacjonarny punkt, w którym fani mogą kupić klubowe produkty (po FanShopach #NaStadionie i #Oporowska), ale pierwszy w tak atrakcyjnej lokalizacji i pełniący funkcje społeczne i integracyjne. Śląsk jest zielony, biały i czerwony – nie trzeba tego przypominać żadnemu kibicowi WKS-u. Te słowa będą miały odzwierciedlenie w aranżacji Centrum Kibiców. Naturalnie dominującym kolorem będzie zieleń, ale często drużyny Śląska określa się mianem właśnie „Trójkolorowych”. W związku z tym nie może zabraknąć akcentów w bieli i czerwieni. Nad kompozycyjną całością kolorystycznej aranżacji Centrum Kibica Śląska Wrocław czuwało grono ekspertów, którzy na co dzień dbają m.in. o estetykę identyfikacji wizualnej wrocławskiego klubu.

Nowy punkt na kibicowskiej mapie miasta otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20, a w soboty 10-18.

Zapraszamy do odwiedzin Centrum Kibiców Śląska zarówno przy ul. Piłsudskiego 44, jak i w Internecie, na specjalnym facebookowym profilu, dostępnym TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *