2024-05-26

Panthers i Nawrot przedłużają umowę

W sezonie 2024 zawodnicy Panthers Wrocław nadal będą mogli liczyć na niezawodne wsparcie swojego sponsora motoryzacyjnego. Współpracę z klubem przedłużył salon Nawrot – autoryzowany dealer marek Renault oraz Dacia, który ponownie zapewni klubowi komplet nowoczesnych pojazdów dostępnych w jego salonach.

Współpraca salonu Nawrot z Panthers Wrocław rozpoczęła się przed sezonem 2023. W tym roku dealer samochodowy z podwrocławskiej Długołęki znów wyposaży „Pantery” we flotę najnowszych modeli samochodów Renault oraz Dacia, które dodatkowo zostaną oklejone w klubowe barwy.

Wsparcie salonu usprawni funkcjonowanie klubu na polu logistyki oraz transportu – nie tylko w kontekście sezonu futbolu amerykańskiego i rywalizacji w European League of Football, ale także w działaniu sekcji softballu, lacrosse i ultimate frisbee.

– Ogromnie cieszymy się z kolejnego roku naszej współpracy i wierzymy, że będzie to bardzo udany sezon. Doceniamy znakomite występy zawodników Panthers Wrocław w ubiegłym roku i wierzymy, że mistrzostwo Europy jest w ich zasięgu. Jesteśmy przekonani, że zasięgu nie zabraknie im również dzięki naszym pojazdom! – mówi Ewelina Pawłowska, dyrektor handlowa Renault Nawrot.

Nawrot to marka, która od lat angażuje się i wspiera wrocławski sport. Wynikiem tego podejścia jest właśnie współpraca z klubem, który liczy w sumie ponad 300 członków – bo tylu zawodników i zawodniczek gra w barwach Panthers Wrocław. Wrocławscy futboliści wrócą do rywalizacji w European League of Football w ostatni weekend maja, a pojazdy salonu Nawrot tradycyjne będzie można oglądać tuż obok boiska.

– Cieszy nas, że kolejny rok możemy współpracować z salonem Nawrot. W minionym sezonie wspólnie z jego flotą przejechaliśmy tylko na mecze wyjazdowe European League of Football ponad 8000 kilometrów – do Niemiec, Czech, Austrii oraz Węgier. Dziś czujemy się pewnie, wchodząc w rok 2024 i wiedząc, że stoi za nami partner wspierający nas w każdej możliwej sytuacji. Bardzo dziękujemy za zaufanie i wszystko, co firma Nawrot robi od wielu lat dla wrocławskiego sportu! – uzupełnia Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *