2024-04-22

Kolejne spotkanie Śląska z klubami partnerskimi

Już w sobotę odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Projektu Klubów Partnerskich Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Oficjalny patronat nad wydarzeniem objął prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk. Spotkanie odbędzie się przed ekstraklasowym spotkaniem Śląska Wrocław z Puszczą Niepołomice na Tarczyński Arenie.

W planie wydarzenia ujęte zostało szkolenie dedykowane osobom funkcyjnym, a także wspólne kibicowanie na wyznaczonym sektorze z udziałem całej społeczności wszystkich klubów tj. zawodniczki, zawodnicy, trenerzy, trenerki, pracownicy, rodzice oraz opiekunowie. Co więcej, w przerwie meczu na murawie stadionu Tarczyński Arena odbędzie się ceremonia wyróżnień z udziałem przedstawicieli naszych partnerów.

Dedykowane szkolenie dla przedstawicieli klubów partnerskich zrealizowane zostanie w poniższej tematyce: „W jaki sposób podnieść standardy pracy w Akademii? Narzędzia rozwijające funkcjonowanie szkółki piłkarskiej w aspektach: szkoleniowym, organizacyjnym, edukacyjnym”. Prowadzącym wykład będzie Patryk Kajderowicz, wicedyrektor Akademii WKS-u.

– Projekt Klubów Partnerskich zajmuje niezwykłe miejsce w codziennym funkcjonowaniu naszej Akademii. W bieżącym sezonie zrealizowaliśmy wiele inicjatyw, które niewątpliwie sprawiają, że jego standardy sukcesywnie rosną. Zapraszamy na nasze kolejne wydarzenie w najbliższą sobotę – zarówno osoby funkcyjne zważając na część szkoleniową, jak i całą społeczność danego Klubu do wspólnego kibicowania naszemu I zespołowi. W przerwie meczu na przedstawicieli naszych partnerów czekało będzie wyróżnienie na głównej płycie stadionu Tarczyński Arena – przyznaje Patryk Kajderowicz.

Dodajmy, że ideą projektu jest wielopłaszczyznowa współpraca, której celem jest przyniesienie obustronnych korzyści, prowadzących do efektywnego rozwoju w wielu obszarach. – Dla nas współpraca oznacza dwie litery – „my” – i w takim też kierunku na obranej drodze pragniemy podążać. Zachęcamy wszystkie akademie, szkółki oraz kluby do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi  realizacji tego projektu przez dział klubów partnerskich w akademii piłkarskiej Śląska Wrocław – dodaje wicedyrektor Kajderowicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *