2024-05-29

Kadra Śląska Wrocław na obóz w Chorwacji

Już dziś, w sobotę drużyna WKS-u wyruszy na obóz w Chorwacji, aby jak najlepiej przygotować się do startu rundy wiosennej PKO BP Ekstraklasy. Sprawdźcie, jak kształtuje się kadra na to zgrupowanie.

Przed Śląskiem intensywny czas treningów i meczów sparingowych z rywalami z najwyższej półki. Do kadry dołączyły już zimowe wzmocnienia, co pozwoli nowym zawodnikom wdrożyć się do zespołu i zintegrować z resztą grupy. 

Podczas obozu w Chorwacji ekipa Jacka Magiery zmierzy się z trzema rywalami: chorwackimi Dinamo Zagrzeb, Hajduk Split oraz słoweńskim MK Domzale. Następnie zawodnicy udadzą się w podróż do Austrii, gdzie towarzysko zagrają z RB Salzburg.

KADRA ŚLĄSKA NA OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY:

Bramkarze: Rafał Leszczyński, Kacper Trelowski, Bartosz Głogowski, Mateusz Górski

Obrońcy: Patryk Janasik, Martin Konczkowski, Łukasz Bejger, Simeon Petrov, Aleks Petkov, Aleksander Paluszek, Yehor Matsenko, Michał Wróblewski, Mikołaj Tudruj, Rosen Bozinov (zawodnik na testach)

Pomocnicy: Peter Pokorny, Daniel Łukasik, Patrick Olsen, Michał Rzuchowski, Alen Mustafić, Petr Schwarz, Burak Ince, Piotr Samiec-Talar, Karol Borys, Matias Nahuel, Lewuis Pena, Mateusz Żukowski

Napastnicy: Jakub Lutostański, Patryk Szwedzik, Patryk Klimala, Kenneth Zohore, Erik Exposito

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *