2024-03-04

Darmowe bilety na mecz Śląska! Promocja dla dzieci na koniec wakacji

Wyjątkowa promocja dla wszystkich, którzy na dniach rozpoczynają rok szkolny. 1 września w godzinach 12-16 każdy kibic Śląska poniżej 18. roku życia bilet na mecz WKS-u z Jagiellonią otrzyma bezpłatnie!

Wrocławska drużyna w ostatnich dniach robi prawdziwą furorę. Podopieczni Jacka Magiery zaliczyli trzy kolejne zwycięstwa, pokonując Lecha Poznań, Widzew Łódź i Pogoń Szczecin. Po dwóch wyjazdowych spotkaniach zielono-biało-czerwoni wracają na Tarczyński Arenę, by zmierzyć się z aktualnym liderem tabeli – Jagiellonią Białystok. Mecz odbędzie się 3 września o godz. 12:30, czyli w ostatni dzień tegorocznych wakacji. Z tej okazji klub przygotował wyjątkową promocję dla wszystkich, którzy w poniedziałek rozpoczynają rok szkolny i nie skończyli jeszcze 18 lat.

W piątek, 1 września, w godzinach 12-16 wszyscy niepełnoletni kibice Śląska mogą kupić bilety na niedzielny mecz za… 0 zł. Ten specjalny rabat ma im osłodzić nieco pożegnanie wakacji i zachęcić, by ostatni dzień przed powrotem do szkoły spędzili na stadionie, wspierając WKS. Wejściówki można kupować on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl oraz dwóch punktach stacjonarnych: kasach biletowych przy Oporowskiej 62 oraz kasach biletowych przy Tarczyński Arenie (ul. Królewiecka).

Cały czas trwa również promocja „Bilet dla pierwszaka” – kibice, którzy wybierają się na stadion pierwszy raz od przynajmniej kilku lat otrzymują 20% zniżki na wejściówki. Podczas ostatniego domowego meczu Śląska tego typu „pierwszaków” było na trybunach niemal 6 tysięcy!

Niespełna 17 tysięcy kibiców na meczu z Zagłębiem i ponad 20 tysięcy na spotkaniu z Lechem – tak prezentuje się frekwencja na wrocławskich spotkaniach WKS-u w sezonie 2023/24. Zarówno pod względem średniej liczby widzów na trybunach jak i punktów w ligowej tabeli, Śląsk plasuje się obecnie w pierwszej trójce. Z głośnym (i licznym!) wsparciem fanów możliwe jest utrzymanie, a nawet poprawa tej pozycji. Dość powiedzieć, że jeśli WKS pokona w niedzielę Jagiellonię to wskoczy na… pierwsze miejsce w PKO Ekstraklasie!

Mecz na szczycie w niedzielę o godz. 12:30 na Tarczyński Arena Wrocław.

źródło: slaskwroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *