2024-06-22

Weekend ze Śląskiem na wrocławskim Rynku

Śląsk Wrocław w sobotę zmierzy się z Rakowem Częstochowa w ostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy i wciąż jest w grze o mistrzostwo Polski. Trójkolorowi mają już zapewnione co najmniej srebrne medale i zapraszają kibiców do wspólnego przeżywania tych historycznych chwil.

W niedzielę, 26 maja, o godz. 16 na specjalnie przygotowanej scenie na Placu Gołębim wrocławskiego Rynku pojawi się cała drużyna Śląska Wrocław. Niezależnie od sobotnich rozstrzygnięć – złoty lub srebrny medal – zawodnicy i trenerzy spotkają się z kibicami, by podziękować im za wsparcie w tym sezonie i wspólnie cieszyć się z historycznego wyniku. Wszystkich chętnych do udziału w prezentacji medalistów zapraszamy na Rynek już na godz. 15, kiedy to rozpoczniemy wydarzenie.

Dzień wcześniej w tym samym miejscu pojawi się telebim, na którym będzie można obejrzeć mecz Raków Częstochowa vs. Śląsk Wrocław. Transmisja telewizyjna od godz. 17 do około 19:30.

Mamy nadzieję, że będzie to piękny, trójkolorowy weekend, który zwieńczy wspaniały sezon piłkarskiego Śląska Wrocław. Apelujemy o zachowanie ostrożności i życzmy udanej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *