2024-06-22

Sprzedaż biletów na mecz Śląska z Treflem

Po raz czwarty z rzędu Śląsk gra o medale! Po pasjonującej serii ze Stalą Ostrów Wielkopolski w półfinale czeka kolejny klasowy rywal – Trefl Sopot. Dwa pierwsze spotkania serii odbędą się w Trójmieście, a następnie rywalizacja przeniesie się do Wrocławia. Trzeci mecz Wojskowi rozegrają w najlepszym możliwym miejscu – Hali Stulecia – w sobotę, 25 maja, o godzinie 20:00. Poniżej prezentujemy harmonogram i zasady sprzedaży biletów na to spotkanie.

KUP BILET NA TRZECI MECZ PÓŁFINAŁU WKS ŚLĄSK WROCŁAW – TREFL SOPOT

Przypominamy: karnety z sezonu zasadniczego nie obowiązują w fazie play-off. Karnetowicze mają za to pierwszeństwo zakupu biletów w play-offach, a wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

1. tura sprzedaży dla karnetowiczów – do 18 maja do godz. 9:59

Pierwszeństwo zakupu będą mieli wszyscy karnetowicze – zarówno ci, którzy zakupili karnety na rozgrywki Orlen Basket Ligi, jak i BKT EuroCup czy łączone. Do soboty (do godz. 9:59) sprzedaż będzie dostępna wyłącznie dla nich. Na stronie Abilet.pl przy wejściu na stronę zakupu biletów należy wpisać kod pierwokupu znajdujący się w dolnej części rewersu karnetu (obok kodu QR). Jeden kod pierwokupu uprawni do kupna dwóch wejściówek na trzecie spotkanie półfinału. Karnetowicze będą mogli wybrać dowolne miejsce na włączonych do sprzedaży trybunach hali.

Posiadasz więcej niż jeden karnet i chcesz kupić co najmniej trzy bilety? Niżej przeczytasz, jak kupić więcej sztuk biletów w jednej transakcji.

2. tura sprzedaży dla osób, które zakupiły bilet na dowolny domowy mecz WKS Śląska Wrocław w ćwierćfinale fazy play-off oraz mecz WKS Śląsk Wrocław – Muszynianka Domelo Sokół Łańcut i karnetowiczów – 18 maja od godz. 10:00 do godz. 17:59

Dla osób, które wspierały naszą drużynę w Hali Orbita podczas ćwierćfinałów ze Stalą oraz w decydującym o awansie do play-off meczu z Sokołem Łańcut, przygotowaliśmy dodatkową turę sprzedaży biletów. W sobotę od godziny 10:00 do godziny 17:59 będzie trwał kolejny etap przedsprzedaży przeznaczony właśnie dla nich. Możliwość kupna wejściówki na półfinał pojawi się po wpisaniu kodu z biletu na mecz ćwierćfinałowy lub kodu z biletu na mecz Śląsk – Sokół (jeden kod upoważnia do zakupu jednego biletu na dowolnym wolnym miejscu w Hali Stulecia). Kod pierwokupu można znaleźć w prawym górnym rogu każdego biletu elektronicznego nad kodem kreskowym. Kody biletów można znaleźć także po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie Abilet.pl – w prawym górnym rogu należy rozwinąć zakładkę z ikoną człowieka i wybrać opcję “Zamówienia”. Po pojawieniu się zamówień należy kliknąć przycisk “Więcej” obok odpowiedniego meczu – tam znajdują się kody biletów uprawniające do zakupu. Oczywiście cały czas dostępna będzie też przedsprzedaż dla karnetowiczów.

Jak kupić kilka sztuk biletów w jednej transakcji?

Posiadając kilka karnetów lub biletów z wyżej wymienionych meczów nie trzeba kupować wejściówek na mecz półfinałowy w oddzielnych transakcjach. By wejść na stronę sprzedaży, najpierw należy wpisać wszystkie przysługujące nam kody pierwokupu z karnetu lub kody z biletów za pomocą przycisku “Dodaj kod”. Następnie należy wybrać przysługującą nam ilość biletów, klikając konkretne miejsca w Hali Stulecia oraz przejść do płatności. Kody z karnetów i biletów można łączyć w jednej transakcji. Przykładowo, posiadając karnet i cztery bilety z ćwierćfinałów, możemy kupić sześć biletów na mecz półfinałowy w jednej transakcji, wpisując je wszystkie przed przejściem do wyboru miejsc.

3. tura sprzedaży dla wszystkich kibiców – od 18 maja od godz. 18:00 do momentu rozpoczęcia meczu

W sobotę tuż po godzinie 18:00 rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów na trzecie spotkanie półfinałowe dla wszystkich kibiców.

Inne ważne informacje dotyczące sprzedaży biletów:

CENY BILETÓW NA TRZECI MECZ PÓŁFINAŁOWY:

SEKTORY A2 i C2: normalny – 100 zł, ulgowy – 90 zł
SEKTOR C1 – dolna część: normalny – 90 zł, ulgowy – 80 zł
SEKTOR C1 – górna część: normalny – 80 zł, ulgowy – 70 zł
SEKTORY B2 i D2: normalny – 80 zł, ulgowy – 70 zł
SEKTORY B1 i D1: normalny – 65 zł, ulgowy – 55 zł
SEKTOR V (miejsca wzdłuż boiska): 1. rząd – 400 zł, 2. rząd – 350 zł, 3. rząd – 300 zł

UWAGA! Podane wyżej ceny obowiązują do 21 maja do godziny 18:00.

Sektory B1 i D1 oraz 2. i 3. rząd w sektorze V zostaną włączone do sprzedaży w przypadku wyprzedaniu większości miejsc w pozostałych sektorach.

Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). 

Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.

Przed meczem nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów – można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Abilet.

W przypadku problemów ze znalezieniem kodów pierwokupu oraz kodów biletów lub dostępem do sprzedaży prosimy o kontakt z telefoniczną obsługą klienta Abilet.pl pod numerem +48 68 320 20 60 lub napisać wiadomość na adres pomoc@abilet.pl.

Bilety na część sektora B2 przeznaczoną dla Klubu Kibica można kupić jedynie poprzez bezpośredni kontakt z Klubem Kibica WKS Śląska Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *