2024-04-22

Spotkanie z Magierą w Centrum Kibiców Śląska Wrocław

Ekskluzywne spotkanie dla fanów WKS-u. W środę o godz. 19 w Centrum Kibiców Śląska Wrocław będą mogli spotkać się z trenerem Jackiem Magierą.

Nowa przestrzeń dla fanów zielono-biało-czerwonych, czyli Centrum Kibiców przy ul. Piłsuskiego 44, pełni nie tylko funkcję handlową, poprzez sprzedaż klubowych produktów oraz biletów na mecze, ale również społeczną i integracyjną. Już podczas oficjalnego otwarcia można tam było spotkać trenera, zawodników i zawodniczki WKS-u, a teraz klub zaprasza na specjalny event z Jackiem Magierą, szkoleniowcem pierwszej drużyny. Spotkanie organizowane jest wraz z Radiem Wrocław, jego prowadzącym będzie dziennikarz PRW oraz Canal+ Robert Skrzyński, a na stronie internetowej radiowroclaw.pl można będzie obejrzeć transmisję na żywo z Centrum.

– Serdecznie zapraszam kibiców do wzięcia udziału w spotkaniu. Z chęcią odpowiem na Wasze pytania, a może przy okazji zobaczycie nowe Centrum Kibiców, które jest świetnym miejscem dla wszystkich fanów Śląska. Dziękuję za Wasz doping podczas meczów i liczę na obecność w środę, a potem 6 kwietnia na stadionie na meczu z Wartą – mówi Jacek Magiera, trener WKS-u.Spotkanie jest organizowane dla ograniczonej liczby kibiców. Dostępne są trzy drogi zdobycia możliwości wzięcia udziału:
1. Jesteś karnetowiczem Śląska – od godz. 12 we wtorek, 26 marca, czekamy na zgłoszenia od karnetowiczów na adres: marketing@slaskwroclaw.pl. Kto pierwszy ten lepszy!
2. Konkurs na profilu facebookowym Centrum Kibiców Śląska.
3. Konkurs na antenie Radia Wrocław – słuchaj uważnie w godzinach 9-12 we wtorek, 26 marca.

Zachęcamy do zgłoszeń i już teraz zapowiadamy, że niebawem kolejne spotkania w Centrum Kibiców Śląska Wrocław. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *