2024-06-12

Śląsk z wizytą w EKOstraży

W czwartek piłkarze Śląska gościli w kolejnym istotnym miejscu na mapie Wrocławia. Tym razem zawodnicy WKS-u odwiedzili EKOstraż, czyli jedną z największych organizacji zajmujących się pomocą zwierzętom w naszym kraju.

EKOstraż jest organizacją pozarządową i ośrodkiem rehabilitacji małych zwierząt chronionych. Stowarzyszenie działa od 13 lat, a jej podopiecznymi są psy, koty, domowe gryzonie, jenoty, ptaki, czy dzikie małe ssaki. To, co wyróżnia EKOstraż to szczególne zaangażowanie w pomoc jeżom. Organizacja interweniuje w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia zwierząt i pomaga znaleźć im nowy dom.

Patryk Szwedzik i Mateusz Górski mieli okazję zająć się kilkoma czworonogami. Nasi zawodnicy spędzili czas z kilkoma podopiecznymi wciąż oczekującymi na adopcję. Była okazja do krótkiego spaceru i zabawy.Wraz z Ekostrażą gorąco zachęcamy do adopcji oraz akcji, która może bardzo pomóc zwierzętom czekającym na nowych właścicieli. Mowa o konkursie ratujmyzwierzaki.pl. W jego ramach każdy może wpłacić dowolną kwotę i wesprzeć Ekostraż. Wpłata z jednego konta to jeden głos. Każda z wpłat będzie przekazana na organizację wybraną przez wpłacającego.

W konkursie warto brać udział. Dwa lata temu EKOstraży udało się wygrać i otrzymać „zwierzakobusa”. Ubiegły rok dostarczył natomiast 124 tys. złotych do skarbonki. Czy w tym roku uda się pobić ten wynik? Z Waszą pomocą, #TRÓJKOLOROWI, na pewno jest to możliwe!


KLIKAMY I POMAGAMY TUTAJ

O ZWIERZĘTACH DO ADOPCJI PRZECZYTACIE TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *