2024-06-22

Panthers Wrocław zwyciężają w pierwszym meczu na Tarczyńskim

Świetne otwarcie sezonu Panthers Wrocław. Reprezentanci Polski w European League of Football po ekscytującym meczu pokonali Berlin Thunder 49:39. Spotkanie z trybun wrocławskiej Tarczyński Areny śledziło ponad 15 tysięcy kibiców, a w telewizji oglądało je kilkaset tysięcy widzów. To najwyższa frekwencja na meczu domowym w historii Panthers Wrocław.

Wielkie widowisko na Tarczyński Arenie

Mecz Panthers Wrocław z Berlin Thunder na Tarczyński Arenie był spotkaniem otwarcia tegorocznego sezonu European League of Football. Mecze drużyn z Wrocławia i Berlina zawsze są pełne emocji i nie inaczej było tym razem. Obie ekipy grały punkt za punkt i do samego końca wynik był sprawą otwartą. Ostatecznie wrocławianie nie dali wyrwać sobie zwycięstwa z rąk i pokonali gości z Niemiec 49:39.

Działo się także poza samym placem gry. Przed meczem kibice mogli wziąć udział w spotkaniach z Janem Błachowiczem oraz Tede, O.S.T.R.-em i Sariusem. Później cała czwórka pojawiła się również na boisku. To właśnie mistrz UFC otworzył spotkanie rzutem monetą, a raperzy zagrali koncert w przerwie.

– Atmosfera była niesamowita! Naszych zawodników na trybunach wspierało aż kilkanaście tysięcy kibiców. To spotkanie z pewnością przejdzie do historii, tym bardziej że nasza drużyna zaczęła sezon w świetnym stylu. Teraz nie zwalniamy tempa, bo już w najbliższą sobotę podejmiemy na Stadionie Olimpijskim rywali ze Stuttgartu. Cel to kolejne zwycięstwo, zapraszamy kibiców na trybuny, wierzę, że znów zobaczymy tłumy! – przekonuje Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

Panthers grają dalej

Przed Panthers Wrocław dwa kolejne mecze domowe. 1 czerwca wrocławianie podejmą u siebie Stuttgart Surge, a 9 czerwca zagrają z Vienna Vikings. Oba mecze odbędą się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Początek spotkania Panthers Wrocław ze Stuttgart Surge w sobotę (1 czerwca) o godz. 17.00. Bilety na to wydarzenie są dostępne w serwisie Ticketmaster. Ci, którzy nie mogą wybrać się na Stadion Olimpijski, mogą śledzić spotkanie na żywo w kanale Polsat Sport 3 oraz na ligowej platformie streamingowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *