2024-06-22

Leiva i Matsenko w jedenastce kolejki

Zwycięstwo z Radomiakiem 2:0 przy pełnych trybunach zapewniło Śląskowi co najmniej wicemistrzostwo Polski. Cała drużyna jest już skupiona na ostatnim wyzwaniu w tym sezonie, natomiast warto jeszcze na chwilę wrócić do sobotniego meczu, gdyż strzelcy bramek – Matias Nahuel Leiva oraz Yehor Matsenko – znaleźli się w najlepszej jedenastce 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Sobotnie spotkanie z Radomiakiem było wyjątkowe. Pełna Tarczyński Arena, wszystkie osoby wierzące w trójkolorwe marzenia, wspaniała atmosfera i co najważniejsze – pewne zwycięstwo, które zagwarantowało nam co najmniej wicemistrzostwo Polski.

Bohaterów tego spotkania było wielu, natomiast wyróżnić warto Nahuela Leivę oraz Yehora Matsenko. Obaj panowie wpisali się na listę strzelców i zapewnili Śląskowi arcyważne trzy punkty. Ten pierwszy strzelił gola, jakiego wrocławski stadion jeszcze nie widział. Hiszpan podniósł głowę i kropnął nie do obrony.

Matsen natomiast znalazł się w polu karnym niczym rasowy snajper i z kliniczną precyzją wykorzystał podanie Piotra Samca-Talara. 

Dzięki temu obaj piłkarze znaleźli się w najlepszej jedenastce 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Dla Yehora jest to pierwsze takie wyróżnienie w tym sezonie, natomiast dla Nahuela już czwarte.

źródło: slaskwroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *