2024-05-23

Kup wiosenny karnet na Śląsk

Rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2023/2024 PKO BP Ekstraklasy, czyli kontynuacja karnetów jesiennych. Śląsk rozpocznie rundę jako lider tabeli, dlatego tym bardziej kibice WKS-u nie powinni się specjalnie zastanawiać – karnet to najlepsza i zdecydowanie najbardziej korzystna opcja dla wszystkich, którzy chcą z trybun wspierać swój klub. Wspieraj Śląsk w walce o najwyższe cele!

Dla kibiców Śląska Wrocław sezon 2023/24 układa się znakomicie. Po rozegraniu 19 meczów Trójkolorowi zajmują pierwsze miejsce w tabeli, z trzema punktami przewagi nad Jagiellonią Białystok. Świetne wyniki drużyny Jacka Magiery idą w parze z wysoką frekwencją. Na mecze WKS-u już przyszło więcej kibiców niż w całych poprzednich rozrywkach. Średnia frekwencja wynosi 23 219 widzów i jest drugą najwyższą w Polsce. Co więcej, dwukrotnie stadion Tarczyński Arena Wrocław wypełnił się do ostatniego krzesełka. Tym bardziej warto więc zaopatrzyć się w karnet i mieć pewność dostępności swojego ulubionego miejsca! Karnet kupisz TUTAJ oraz po kliknięciu w poniższą grafikę.

– Przed naszą drużyną bardzo ważne mecze i podobnie jak w pierwszej części sezonu liczymy na ogromne wsparcie ze strony kibiców. Bardzo zależy nam, by utrzymywać, a nawet poprawiać wysoką frekwencję, dlatego zachęcamy do kupna karnetów – zarówno tych fanów, którzy posiadali karnety jesienią, jak i nowych kibiców. To gwarancja rezerwacji ulubionego miejsca na każdym spotkaniu, oszczędność, dodatkowe korzyści, a przede wszystkim możliwość regularnego wspierania Śląska w walce o najwyższe cele – mówi Patryk Załęczny, prezes klubu.

Dlaczego warto kupić karnet na rundę wiosenną PKO BP Ekstraklasy? 

1. Oszczędność – nawet 25% taniej niż w przypadku zakupów pojedynczych biletów

2. Niższa cena dla przedłużających – gdy przedłużysz swój karnet na kolejną rundę lub sezon, oszczędzisz jeszcze więcej

3. Gwarancja rezerwacji ulubionego miejsca przez całą rundę (jesienią stadion dwukrotnie wypełnił się w komplecie, a przed nami decydująca część sezonu)

4. Ulubione miejsce na stadionie także w trakcie meczów Śląska w europejskich pucharach – karnetowicze przedłużający swoje abonamenty na nowy sezon będą mogli zachować miejsce z rundy wiosennej, korzystając z przedsprzedaży.

5. Wygoda – nie musisz stać w kolejce lub kupować biletu co mecz, a do tego na stadionie są też specjalne kołowrotki przeznaczone wyłącznie dla karnetowiczów

6. Masz karnet, wiesz pierwszy – posiadacze karnetów są jako pierwsi informowani o najważniejszych wydarzeniach z życia klubu, takich jak transfery czy przedłużenia kontraktów w formie sms-ów i telefonów od przedstawicieli drużyny

7. Zniżki w fanshopach na oficjalne produkty Śląska Wrocław – karnetowicze otrzymują stałą zniżkę 15% w sklepach stacjonarnych WKS-u.

8. Cykliczne spotkania z piłkarzami – w nowej rundzie będą odbywać się spotkania z zawodnikami WKS-u wyłącznie z udziałem karnetowiczów

9. Pierwszeństwo w zapisach na klubowe wydarzenia – w nowej rundzie nie zabraknie niespodzianek, a na wyjątkowe i specjalne wydarzenia karnetowicze uzyskują pierwszeństwo w zapisach

10. Vouchery dla osób towarzyszących – w przypadku akcji specjalnych, karnetowicze otrzymują od klubu bezpłatne vouchery dla osób towarzyszących.

CENNIK KARNETÓW WIOSNA 2024 DLA POSIADACZY KARNETÓW JESIEŃ 2023:

1) kobiety oraz studenci do 26 roku życia 2) dzieci od 13 do 18 roku życia oraz osoby powyżej 60 lat 3) dzieci od 8 do 13 roku życia 4) dzieci do 8 roku życia

CENNIK KARNETÓW WIOSNA 2024 DLA NOWYCH KARNETOWICZÓW:

1) kobiety oraz studenci do 26 roku życia 2) dzieci od 13 do 18 roku życia oraz osoby powyżej 60 lat 3) dzieci od 8 do 13 roku życia 4) dzieci do 8 roku życia

Karnet wiosenny to kontynuacja karnetów jesiennych (cena została już przed startem sezonu podzielona 50-50). Przypominamy, że wszystkie karnety zakupione na rundę jesienną wygasły i nie zostaną automatycznie przedłużone. Dotychczasowi karnetowicze aż do 5 lutego mają pierwszeństwo wyboru swojego ulubionego miejsca. Kupując za pośrednictwem strony www, system automatycznie zaproponuje numer krzesełka. W przypadku chęci zmiany swojego dotychczasowego miejsca, poprzednie wróci do otwartej sprzedaży.

Osoby, które jesienią nie miały karnetu, wiosenne karnety mogą kupować od 8 stycznia!

Sprzedaż karnetów trwa do pierwszego domowego meczu (z Pogonią Szczecin, 10 lutego). Wejściówki na to spotkanie będą dostępne w sprzedaży od 10 stycznia.

Z karnetu można korzystać na trzy sposoby:

– za pośrednictwem karty kibica,

– pobierając bilety na poszczególne mecze na stronie www,

– korzystając z wirtualnej karty kibica.

Wszystkie opcje można wybrać w koszyku transakcji.

Jeśli masz ulubione miejsce na Tarczyński Arena, to karnet jest właśnie dla Ciebie! Kupując go, masz gwarancję rezerwacji wybranego miejsca na całą rundę. Nie musisz pamiętać o kupnie biletu przed każdym meczem, nie musisz stać w kolejce lub wchodzić na stronę internetową – kupujesz tylko raz i jesteś przygotowany na całą rundę.

Wspieraj Śląsk w walce o najwyższe cele! Kibicuj z trybun, bo #ToJestTwójKlub!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *