2024-06-22

Kobierzyce: Despodovska na dłużej w KPR

Zorica Despodovska przedłużyła kontrakt z KPR-em Gminy Kobierzyce. Rozgrywająca będzie reprezentować barwy Kobierek przez kolejny sezon.

Zorica reprezentuje barwy KPR-u od 2019 roku i w tym czasie zdobyła Puchar Polski, dwukrotnie srebrny medal Mistrzostw Polski, a także trzykrotnie brąz.

W zakończonych rozgrywkach ligowych rozgrywająca wystąpiła w 27 meczach i zanotowała aż 102 trafienia oraz 56 asyst. Pod względem goli był to 2. wynik w drużynie, a lepsza pod tym względem była jedynie Mariola Wiertelak.

Despodovska nie kryła zadowolenia z przedłużenia umowy z KPR-em Gminy Kobierzyce i przyznała, że w Kobierzycach czuje się jak w domu.

– Bardzo się cieszę, że nadal będę częścią tego zespołu, który nie raz pokazał, że ma charakter i nigdy się nie podaje. Do tego muszę wspomnieć o zarządzie, który nam ufa i zawsze nas wspiera. Kibice również są wspaniali i ciągle są przy drużynie. Czuję się tutaj, jak w domu. Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon, kiedy bede mogla dołożyć kolejną cegiełkę do wspólnych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *