2024-04-22

Jezierski zgłoszony do rozgrywek Ekstraklasy

Pomocnik drugiej drużyny Śląska Wrocław – Jakub Jezierski – został zgłoszony do rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. 19-latek ma szansę znaleźć się w kadrze meczowej na sobotni wyjazdowy mecz z Piastem Gliwice.

19-letni środkowy pomocnik jest w tym sezonie jedną z najważniejszych postaci drugiej drużyny, która jest obecnie liderem w III lidze gr. 3 i zaciekle walczy o powrót do rozgrywek centralnych. Jego wpływ na grę zespołu jest nieoceniony. Walczy na każdym centymetrze boiska, a z piłką przy nodze potrafi zrobić sporo pożytku. W tym sezonie rozegrał 22 spotkania, zdobył sześć bramek i zaliczył jedną asystę. W ostatnim spotkaniu z LZS Starowice „Jezier” w samej końcówce strzelił gola na wagę arcyważnych trzech punktów. 

Ciężka praca na treningach i bardzo dobra dyspozycja podczas spotkań popłaciły. Jakub Jezierski dobrze wypadł podczas ćwiczeń z pierwszą drużyną i sztab szkoleniowy podjął decyzję, by zgłosić 19-latka do rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. 

Utalentowany wychowanek Śląska otrzymał numer 29 na koszulce i ma szansę znaleźć się w kadrze meczowej na mecz z Piastem, o czym zdecyduje sztab szkoleniowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *