2024-04-22

Jazda na Śląsk – wspólna akcja WKS-u i MPK

Tuż po długim weekendzie – w środę, 16 sierpnia – na wrocławskich torowiskach pojawi się wyjątkowy tramwaj, który pokona jedyną w swoim rodzaju trasę.

W niezwykłym tramwaju Śląska Wrocław rozegra się akcja tzw. odwróconych kontroli. Tu nikt nie będzie sprawdzał biletów. Wręcz przeciwnie! Piłkarki i piłkarze wrocławskiego klubu będą zapraszać na sobotnią inaugurację rozgrywek kobiecej Ekstraligi oraz wręczą pasażerom vouchery na niedzielne starcie męskiej drużyny z Lechem Poznań na Tarczyński Arenie.

Na mecz 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy kibiców tradycyjnie już odwiezie specjalna dodatkowa komunikacja miejska w postaci tramwajów i autobusów. To najlepszy środek transportu na wydarzenia sportowe we Wrocławiu. Szczególnie, jeśli przewiduje się dużą frekwencję!W środę, 16 sierpnia, na wrocławskie torowiska wyjedzie specjalny tramwaj Śląska Wrocław. Kurs startuje już o 14:35 z Zajezdni Borek przy ul. Powstańców Śląskich i wiedzie przez przystanki: Orla, Jastrzębia, Hallera, Sztabowa, Rondo, Wielka, Zaolziańska, Arkady (Capitol), pl. Legionów i Kolejowa. Dojedzie zatem aż w okolice legendarnego stadionu przy ul. Oporowskiej 62!

Dokładne godziny odjazdów:
– Zajezdnia Borek: 14:35
– Orla: 14:37
– Jastrzębia: 14:38
– Hallera: 14:39
– Sztabowa: 14:40
– Rondo: 14:41
– Wielka: 14:43
– Zaolziańska: 14:44
– Arkady (Capitol): 14:47
– pl. Legionów: 14:49

Gwarantujemy, że nie przeoczycie naszego specjalnego tramwaju. Będzie to bowiem doskonale znany pojazd, którego w trójkolorowe barwy przyzdobili kibice Śląska Wrocław!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *