2024-06-23

Jacek Magiera przed meczem z Jagielloniią

Trener Śląska Wrocław Jacek Magiera odpowiedział na pytania dziennikarzy przed domowym starciem z Jagiellonią Białystok.

Jacek Magiera: Nie mamy zamiaru komentować plotek na temat transferu Exposito. Erik nigdzie się nie wybiera, odrzucamy każdą ofertę jaka została za niego złożona przez inne kluby. Na 100% zostanie w Śląsku Wrocław na tę rundę. Koniec tematu.

Cały czas mogą się jeszcze wydarzyć transfery do Śląska. Pracujemy z Davidem Baldą nad sprowadzeniem jednego bądź dwóch zawodników. Oczywiście nie daję żadnej gwarancji, że dojdą one do skutku. Wiadomo, że jest już bardzo blisko zamknięcia okna i pewne rzeczy będą musiały potoczyć się bardzo szybko, aby potencjalne wzmocnienia doszły do skutku. Na pewno nie będziemy sprowadzać nikogo na siłę. Jeżeli będziemy w 100% pewni, że jest to piłkarz do grania od razu, nawet od niedzielnego meczu z Jagiellonią, to takiego zawodnika sprowadzimy. 

Nie patrzę na to jaką pozycję w tabeli zajmuje Jagiellonia. Skupiamy się na sobie i swoich problemach, takich jak to, że Nahuel nie zagra, myślimy kim go zastąpić i tym podobne. To są tematy, które dzisiaj są dla mnie najistotniejsze. Oczywiście analizujemy przeciwnika, będziemy przygotowani pod kątem taktycznym. Natomiast wiemy, że nasza dyspozycja jest tutaj najważniejsza. 

Nie ma nic piękniejszego dla sportowca niż granie co 3 dni w meczach o stawkę, na pięknych stadionach i pełnych trybunach. Liczymy na to, że na meczu z Jagiellonią po raz kolejny na stadionie pojawi się 20 tysięcy kibiców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *