2024-05-29

Ekstraklasowy weekend we Wrocławiu. Graj o nagrody

Już 2 grudnia w Centrum Handlowym Magnolia Park odbędzie przedostatni turniej kwalifikacyjny do Finałów Open PKO Bank Polski Ekstraklasa Games. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie wizyty piłkarzy Śląska Wrocław, konkursów i wielu niespodzianek.

To będzie wyjątkowy weekend dla kibiców wrocławskiego klubu. W sobotę w Magnolia Park zostanie rozegrany pierwszy w historii turniej PKO BP Ekstraklasa Games w stolicy Dolnego Śląska. Rywalizacja ta wyłoni kolejnego zawodnika Finałów Open, które odbędą się w kwietniu. W niedzielę natomiast lider tabeli spotka się na boisku z aktualnym mistrzem Polski — Rakowem Częstochowa.

ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJ WE WROCŁAWIU!

Do rozgrywek na wirtualnej murawie można zapisać się na stronie internetowej, jednak nie jest to jedyna ścieżka. Prawo gry uzyskają także ci, którzy w dniu wydarzenia zgłoszą chęć udziału na naszym stoisku w centrum handlowym przy ulicy Legnickiej 58. Zapisać można się do godziny 12:30. Do tej chwili swój udział będą musieli potwierdzić uczestnicy, którzy zapisywali się przez internet. 

Każdy gracz biorący udział w turnieju otrzyma bilet na mecz Śląska Wrocław. Poza awansem na Finały Open uczestnicy mogą liczyć na inne nagrody. Czołowa ósemka wydarzenia otrzyma bowiem podwójne zaproszenia na mecze Śląska oraz nagrody rzeczowe: Pad PlayStation5, bon PlayStation Network o wartości 100 PLN, 2 gry EA SPORTS FC 24, gadżety od marki Iiyama oraz od Śląska i PKO BP Ekstraklasa Games.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *