2024-05-26

Dołącz do Akademii Śląska Wrocław! Poszukiwani chłopcy z rocznika 2012

Ostatni sukces, którym niewątpliwie można uznać rekordową frekwencję podczas naborów do Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław, a także bardzo duża liczba zgłoszeń, która sukcesywnie wpływa do klubu skłoniły Śląsk do organizacji kolejnych naborów, tym razem dla chłopców urodzonych w roku 2012.

Trening otwarty zorganizowany zostanie 18 września 2023 roku na boisku przy ulicy Sztabowej 101 we Wrocławiu (MCS), a najbardziej wyróżniający się młodzi piłkarze otrzymają propozycję dołączenia do WKS-u i szansę na rozwój w jednej z najlepszych akademii w Polsce.

Harmonogram naborów do Akademii Śląska:

TERMIN
poniedziałek, 18 września 2023 roku

MIEJSCE
Boisko przy ul. Sztabowej 101, Wrocław (MCS)

CHŁOPCY (ROCZNIK 2012)

PLAN MINUTOWY:
– 18:45-19:00 – rejestracja
– 19:00-20:30 – testy szkoleniowe
– 20:30-20:45 – podsumowanie

– Jednym z najważniejszych zadań, które stawiamy sobie w procesie szkolenia jest rozwój indywidualny naszych zawodniczek i zawodników. Pragniemy, aby każdego dnia stawali się coraz lepsi. Jesteśmy przekonani, że za rozwojem indywidualnym pójdą również w dalszej perspektywie wyniki pod kątem współzawodnictwa. Warto przypomnieć, że jesteśmy aktualnym mistrzem Polski U15 w kategorii mężczyzn i U17 w kategorii kobiet – mówi Patryk Kajderowicz, zastępca dyrektora Akademii Śląska.

– Wierzymy, że odpowiedni proces selekcji i naboru, a przez kolejne lata również i szkolenia – pozwoli na ukształtowanie zawodników i zawodniczek charakteryzujących się możliwie najwyższą jakością piłkarską, ale też takich, którzy dzięki projektowi Akademii nabędą odpowiednie wartości, pomocne w dorosłym życiu. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowań do organizacji pracy w przyszłym, nowym „domu” Akademii, a więc we Wrocławskim Centrum Sportu. Serdecznie zapraszamy na najbliższe nabory i zachęcamy do treningów w strukturach Akademii Śląska Wrocław – dodaje.

Zapisu na trening można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który można znaleźć, klikając TUTAJ. UWAGA! Zapisy trwają do 17 września 2023 roku, do godziny 20:00!

Podczas zajęć zawodnik powinien posiadać ze sobą strój sportowy, obuwie do gry na trawie/ boisku sztucznym i podpisany napój (najlepiej w bidonie). Dodatkowe pytania prosimy kierować w wiadomości e-mail na adres: nabory@slaskwroclaw.pl lub pod numerem telefonu: 533 135 149.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *